Rebelianci

"Rebelianci": "The Machine in the Ghost"

Różne

Do Sieci właśnie trafił zapowiadany ostatnio klip z serialu "Rebelianci", zatytułowany "The Machine in the Ghost". Był on dostępny już parę godzin temu na stronie Disneya, lecz niestety tylko w USA. Ponadto, jak już wiemy, przez następne trzy tygodnie zobaczymy kolejne interstitiale. Co ciekawe, prawdopodobnie wiadomo już jakie fragmenty zobaczymy - wszystko dzięki niedawno wydanej książeczce "Rise of the Rebels". Składa się ona z czterech rozdziałów, pierwszy z nich nosi tytuł "The Machine in the Ghost" i opisuje dokładnie to, co dzieje się na klipie. Kolejne to "Art Attack" (z Sabine), "Entanglement" (Zeb w roli głównej) oraz "Property of Ezra Bridger" (jak sugeruje tytuł, z młodym złodziejaszkiem). Wszystkie filmiki były pokazywane na Star Wars Weekends. Zapraszamy do oglądania.Zgodnie z zapowiedzią na stronie ToysRUS zaczęły się ukazywać "Sekrety Rebeliantów". Pierwszy filmik, prezentujący statek "Ghost", możecie zobaczyć poniżej.W zeszłym miesiącu pojawiła się plotka o DVD "Spark of Rebelion", które pojawiło się na francuskim i brytyjskim Amazonie. Wydaje się ona coraz bardziej prawdopodobna, bo produkt ten można było zamawiać w amerykańskiej wersji sklepu, ale wydaje się, że zniknął. Wedle TFN-u DVD ma się ukazać 14 października i kosztować niecałe 20 dolarów.

Ciekawe wieści znowu pojawiły się dzięki zabawkom. Na stronie sklepu Target można zamówić sześciopak figurek i w ich opisie pada informacja: Czy Rebelianci będą w stanie przetrwać razem z Inkwizytorem po ich stronie? Nie wiadomo jednak czy w serialu rzeczywiście będziemy świadkiem dołączenia Pau'anina do ekipy, czy to tylko pomyłka producenta. Z kolei redakcja Making Star Wars dotarła do opisu nowej maski Dartha Vadera od Hasbro: (...) tocz bitwy z buntownikami, tak jak złowrogi Darth Vader z "Rebeliantów"! Plotki o możliwym wystąpieniu tego bohatera pojawiały się już kilkakrotnie.

Zapraszamy do dyskusji na forum.Tagi: Hasbro (580) Star Wars: Rebelianci (Star Wars: Rebels) (545)

Komentarze (8)

Nom, to był akurat całkiem spoko. Czuć odpowiedni klimat (starej trylogii ;P) i serio zabawne. Takie coś to mogę oglądać.

ShaakTi1138 > Może i dziwne, ale przynajmniej oglądając pilota nie będziemy go znali już co najmniej w połowie ;)

Bolek->
Yep, właśnie zauważyłam. Dziiiwne...

Na facebooku Rebeliantów napisali, że nie są to fragment odcinków, ale dodatkowe scenki.

Fajne, chociaż mam nadzieję że w pewnym momencie darują sobie te dosłowne nawiązania do McQuarriego, czy też klasycznej trylogii ;) Tak czy siak, przyjemniejszy fragment niż poprzedni.

zapowiada się coraz lepiej :D

To jest... serio fajne. I jest miłą odmianą po ogólnej drętwocie z TCW.

Kurczę, podoba mi się! Nawet ten "flirt" pomiędzy Kananem i Herą :).

Aby dodawać komentarze musisz się zalogować:

Login:
Hasło:

Archiwum wiadomości dla działu "Rebelianci"

Loading..

Ustawienia


Ustaw kolejność w prawej i lewej sekcji.
Możesz przesuwać elementy również pomiędzy nimi.