Książki

Druga fala Rebeliantów

W lipcu zaczął się zmasowany atak „Rebeliantów” na półki księgarń, teraz Disney rozpoczął prawdziwą inwazję.

„Star Wars Rebels: Erza’s Gamble” to powieść młodzieżowa napisana przez weterana sagi, Rydera Windhama. Jak wskazuje tytuł, ta książeczka w dużej mierze koncentruje się na głównym bohaterze serialu, czyli Ezrze. Wydawcą jest nowy twór, Disney Lucasfilm Press. Książka kosztuje 6,99 USD, liczy sobie 160 stron i jest skierowana do dzieci w wieku 8-12 lat.

„Star Wars Rebels: Rise of the Rebels” Michaela Kogge to z kolei młodzieżowa powieść ilustrowana, która bardziej skupia się już na całej ekipie Rebeliantów. Wydawca to ponownie Disney Lucasfilm Press. Stron – 128, cena 5,99 USD, grupa docelowa 8-12 lat.„Star Wars Rebels: A New Hero” to kolejna książka z obrazkami dla dzieci. Jej autorem jest Pablo Hidalgo. Została ona wydana w twardej okładce, kosztuje 17,99 USD i ma 48 stron. Wydawca to Disney Lucasfilm Press. Grupa docelowa to 6-8 lat. Dodatkowo np. na Amazonie do tradycyjnego albumu jest dodawany e-book.

„Star Wars Rebels: Chopper Saves the Day” to książeczka z obrazkami, a może raczej obrazki z podpisami przeznaczone dla młodszego odbiorcy (6-8 lat). Wydawcą ponownie jest Disney Lucasfilm Press, a całość liczy sobie 24 strony. Kosztuje 4,99 USD.„Star Wars Rebels: Zeb to Rescue” to znów pozycja dla 6-8 latków, którzy tym razem uczą się samodzielnie czytać. Tak zwany poziom 1. Książka ma 32 strony, kosztuje 3,99 USD, wydawca Disney Lucsafilm Press.

„Star Wars Rebels: Ezra and the Pilot” to książka dla 6-8 latków, którzy już trochę potrafią czytać (poziom 2). Liczy sobie 32 strony, kosztuje 3,99 USD a wydawcą jest Disney Lucasfilm Press.Tagi: Disney Press / Disney-Lucasfilm Press (78) Michael Kogge (27) nowości książkowe (243) Pablo Hidalgo (301) Ryder Windham (102) Star Wars: Rebelianci (Star Wars: Rebels) (546) World of Reading (25)

Komentarze (8)

Jak u nas coś wydadzą to kupię Dawidkowi, bo ziomek ewidentnie lubi Rebelsów.

Czy tylko mi ten "miszczunio" przypomina nieco Kotę?

Jak było TCW, takie książki też były wydawane, nie widzę w tym nic dziwnego. Dobrze, że SW nie zajmuje się tylko starszymi fanami, fajnie, że powstają takie "dzieła". Zawsze coś.

No i takie rzeczy to obecnie standard, aż strach pomyśleć ile takich rzeczy przypada na jedną dobrą książkę czy grę.

Jakby ktoś kupił te książeczki i miał ochotę je zrecenzować to proszę o kontakt :)

ble

A czy wiadomo kiedy w Polsce zostanie wydany `A New Dawn`?

Aby dodawać komentarze musisz się zalogować:

Login:
Hasło:

Archiwum wiadomości dla działu "Książki"

Loading..

Ustawienia


Ustaw kolejność w prawej i lewej sekcji.
Możesz przesuwać elementy również pomiędzy nimi.