TWÓJ KOKPIT
0

Rebelianci

Plotki o "Rebels" #18

2014-08-15 19:58:06 Różne

Przed nami kolejna zapowiedź klipu z "Rebeliantów", który ukaże się w najbliższy poniedziałek - tym razem jest to "Art Attack" z Sabine w roli głównej. Co ciekawe, oficjalny profil serialu na Facebooku potwierdził, że te filmiki nie są częścią odcinków, a jedynie materiałami promocyjnymi. Na razie nie wiadomo w jaki sposób (i czy w ogóle) wpasują się w główną historię.Na Amazonie można już bez problemów zamawiać DVD "Spark of Rebelion", pojawiła się również okładka (w Kanadzie będzie można dostać wersję dwujęzyczną, angielską i francuską). Nadal nie ma jednak oficjalnego oświadczenia Lucasfilmu co takiego znajdzie się na tej płycie. Pojawiła się też plotka, jakoby "Rebelianci" mieli być pokazywani na brytyjskiej platformie Sky jeszcze w sierpniu. Przedstawiciele firmy potwierdzili, że posiadają takie informacje, ale nie znają jeszcze konkretnej daty premiery.Sporo nowych informacji o serialu wyciekło dzięki premierze książeczki "Rebels: Head to Head". Na Facebooku Yakface można poprzeglądać wybrane zdjęcia nowych bohaterów, droidów, pojazdów i zwierząt. A oto, co można tam wyczytać (uwaga na drobne spoilery):

 • Postacie:(Spoiler):Amda Wabo to Aqualish i wytwórca broni cechujący się ostrożnością. Maketh Tua jest pierwszą potwierdzoną kobietą z serialu, która będzie wspierała Imperialnych. Pochodzi z Lothalu, lecz studiowała na bardziej "cywilizowanych" światach i lubi inteligentne rozmowy. Zare Leonis (o którym pojawiły się już plotki) to uczeń Akademii, wysportowany, skromny i posiadający zdolności przywódcze. Dev Morgan to kolejny ze studentów, który przybył wraz z nową falą uczniów. Nie lubi mówić o swojej przeszłości, acz uwielbia rywalizację. Morad Sumar jest rolnikiem, ma farmę w pobliżu miasta Kothal, lecz jego ziemie zechcą zabrać Imperialni, ponieważ znajduje się na niej ruda. Tsoklo to Rodianin, pracownik fabryki i typowy donosiciel, który wsypuje zarówno kolegów z pracy, jak i tych, którzy chcą się buntować przeciwko rządowi. Lyste to młody, ambitny i pozbawiony poczucia humoru oficer odpowiedzialny za dostawy. Stary Jho jest ithoriańskim właścicielem knajpy i platformy lądowniczej na obrzeżach Stolicy. Ma uszy otwarte na wszelkie plotki, które mogą przydać się rebeliantom.(Koniec Spoilera)

 • Droidy:(Spoiler):Droid protokolarny z Lothalu, wyraźnie wzorowany na starym koncepcie Threepio, to typowy widok na planecie. Pojawi się też droid-pilot z serii RX, znany wcześniej ze Star Tours, IG-RM oraz astromech z Lothalu.(Koniec Spoilera)
 • Zwierzęta:(Spoiler):Tibidee to stworzenie latające, odlegle spokrewnione z mynockami i neebrayami. Żyją na kilku górskich planetach Zewnętrznych Rubieży, przyciągają je sygnały elektryczne. Kot lothalski (Loth-cat) to lokalna odmiana tooki, kotopodobnego zwierzęcia znanego z "The Clone Wars". Żyje w wysokich trawach i choć często ucieka przed walką, to potrafi zaatakować większego od siebie. Fyrnocki to istoty, które wyewoluowały na asteroidach z niewielką ilością atmosfery. Często zapadają w głęboki sen i nienawidzą światła, dlatego są o wiele niebezpieczniejsze w ciemności.(Koniec Spoilera)

 • Pojazdy: w serialu zobaczymy TIE Advanced Inkwizytora, landspeedery, jumpspeedery oraz okręt przewozowy C-Roc.

Warto też zajrzeć do facebookowego albumu Star Wars Rebels, gdzie praktycznie każdego dnia pojawia się nowe zdjęcie. W tej chwili znajduje się tam sporo prac koncepcyjnych, nowe karty bohaterów, broni oraz pojazdów.

Zapraszamy do dyskusji na forum.
TAGI: DVD (544) Star Wars: Rebelianci (Star Wars: Rebels) (606) The Clone Wars (1374)

KOMENTARZE (9)

 • Solus2014-08-16 13:44:21

  Co prawda wiekszego bithowskiego gówna nie bedzie niż Clone Wars ale to się wydaję kolejną soczystą kupą Bithwa ;/

 • ShaakTi11382014-08-16 11:04:34

  Dhugg->
  Dieta :)

  Slavek->
  Też o tym myślałam. "Rodianin-donosiciel? No jasne."

 • Slavek_82014-08-16 00:34:50

  Nooo jasne, Rodianin jak zwykle będzie fajtłapowatym głupkiem i do tego donosicielem. :P Precz z rasizmem wobec Rodian! Rodianie górą!

 • Nestor2014-08-15 21:35:28

  Dobry ten filmik. Tym rebeliantom, trzeba będzie chyba liczniki zabitych szturmowców włączyć.

 • Xalkigo2014-08-15 21:04:44

  Na szczęście szturmowcy nie są tu tak głupi jak droidy.

 • Dhugg2014-08-15 20:41:36

  Nie za szczupły ten Aqualish?

 • ShaakTi11382014-08-15 20:06:04

  Chris->
  No tak, ale pytanie podstawowe: czy są kanoniczne? <perkusja> :P. Serio mnie to zastanawia.

 • chris872014-08-15 20:01:14

  moim zdaniem te filmiki mają tylko za zadanie pokazać jakie relacje w serialu będą między bohaterami etc etc...

 • ShaakTi11382014-08-15 20:00:39

  Sabine Auditore da Firenze :)

ABY DODAWAĆ KOMENTARZE MUSISZ SIĘ ZALOGOWAĆ:

  REJESTRACJA RESET HASŁA
Loading..