Rebelianci

Plotki o "Rebels" #18

Różne

Przed nami kolejna zapowiedź klipu z "Rebeliantów", który ukaże się w najbliższy poniedziałek - tym razem jest to "Art Attack" z Sabine w roli głównej. Co ciekawe, oficjalny profil serialu na Facebooku potwierdził, że te filmiki nie są częścią odcinków, a jedynie materiałami promocyjnymi. Na razie nie wiadomo w jaki sposób (i czy w ogóle) wpasują się w główną historię.Na Amazonie można już bez problemów zamawiać DVD "Spark of Rebelion", pojawiła się również okładka (w Kanadzie będzie można dostać wersję dwujęzyczną, angielską i francuską). Nadal nie ma jednak oficjalnego oświadczenia Lucasfilmu co takiego znajdzie się na tej płycie. Pojawiła się też plotka, jakoby "Rebelianci" mieli być pokazywani na brytyjskiej platformie Sky jeszcze w sierpniu. Przedstawiciele firmy potwierdzili, że posiadają takie informacje, ale nie znają jeszcze konkretnej daty premiery.Sporo nowych informacji o serialu wyciekło dzięki premierze książeczki "Rebels: Head to Head". Na Facebooku Yakface można poprzeglądać wybrane zdjęcia nowych bohaterów, droidów, pojazdów i zwierząt. A oto, co można tam wyczytać (uwaga na drobne spoilery):

  • Postacie:(Spoiler):Amda Wabo to Aqualish i wytwórca broni cechujący się ostrożnością. Maketh Tua jest pierwszą potwierdzoną kobietą z serialu, która będzie wspierała Imperialnych. Pochodzi z Lothalu, lecz studiowała na bardziej "cywilizowanych" światach i lubi inteligentne rozmowy. Zare Leonis (o którym pojawiły się już plotki) to uczeń Akademii, wysportowany, skromny i posiadający zdolności przywódcze. Dev Morgan to kolejny ze studentów, który przybył wraz z nową falą uczniów. Nie lubi mówić o swojej przeszłości, acz uwielbia rywalizację. Morad Sumar jest rolnikiem, ma farmę w pobliżu miasta Kothal, lecz jego ziemie zechcą zabrać Imperialni, ponieważ znajduje się na niej ruda. Tsoklo to Rodianin, pracownik fabryki i typowy donosiciel, który wsypuje zarówno kolegów z pracy, jak i tych, którzy chcą się buntować przeciwko rządowi. Lyste to młody, ambitny i pozbawiony poczucia humoru oficer odpowiedzialny za dostawy. Stary Jho jest ithoriańskim właścicielem knajpy i platformy lądowniczej na obrzeżach Stolicy. Ma uszy otwarte na wszelkie plotki, które mogą przydać się rebeliantom.(Koniec Spoilera)

  • Droidy:(Spoiler):Droid protokolarny z Lothalu, wyraźnie wzorowany na starym koncepcie Threepio, to typowy widok na planecie. Pojawi się też droid-pilot z serii RX, znany wcześniej ze Star Tours, IG-RM oraz astromech z Lothalu.(Koniec Spoilera)
  • Zwierzęta:(Spoiler):Tibidee to stworzenie latające, odlegle spokrewnione z mynockami i neebrayami. Żyją na kilku górskich planetach Zewnętrznych Rubieży, przyciągają je sygnały elektryczne. Kot lothalski (Loth-cat) to lokalna odmiana tooki, kotopodobnego zwierzęcia znanego z "The Clone Wars". Żyje w wysokich trawach i choć często ucieka przed walką, to potrafi zaatakować większego od siebie. Fyrnocki to istoty, które wyewoluowały na asteroidach z niewielką ilością atmosfery. Często zapadają w głęboki sen i nienawidzą światła, dlatego są o wiele niebezpieczniejsze w ciemności.(Koniec Spoilera)

  • Pojazdy: w serialu zobaczymy TIE Advanced Inkwizytora, landspeedery, jumpspeedery oraz okręt przewozowy C-Roc.

Warto też zajrzeć do facebookowego albumu Star Wars Rebels, gdzie praktycznie każdego dnia pojawia się nowe zdjęcie. W tej chwili znajduje się tam sporo prac koncepcyjnych, nowe karty bohaterów, broni oraz pojazdów.

Zapraszamy do dyskusji na forum.Tagi: DVD (533) Star Wars: Rebelianci (Star Wars: Rebels) (545) The Clone Wars (1261)

Komentarze (9)

Co prawda wiekszego bithowskiego gówna nie bedzie niż Clone Wars ale to się wydaję kolejną soczystą kupą Bithwa ;/

Dhugg->
Dieta :)

Slavek->
Też o tym myślałam. "Rodianin-donosiciel? No jasne."

Nooo jasne, Rodianin jak zwykle będzie fajtłapowatym głupkiem i do tego donosicielem. :P Precz z rasizmem wobec Rodian! Rodianie górą!

Dobry ten filmik. Tym rebeliantom, trzeba będzie chyba liczniki zabitych szturmowców włączyć.

Na szczęście szturmowcy nie są tu tak głupi jak droidy.

Nie za szczupły ten Aqualish?

Chris->
No tak, ale pytanie podstawowe: czy są kanoniczne? <perkusja> :P. Serio mnie to zastanawia.

moim zdaniem te filmiki mają tylko za zadanie pokazać jakie relacje w serialu będą między bohaterami etc etc...

Sabine Auditore da Firenze :)

Aby dodawać komentarze musisz się zalogować:

Login:
Hasło:

Archiwum wiadomości dla działu "Rebelianci"

Loading..

Ustawienia


Ustaw kolejność w prawej i lewej sekcji.
Możesz przesuwać elementy również pomiędzy nimi.