Rebelianci

Data premiery "Rebeliantów" - UPDATE

Starwars.comOficjalna właśnie ogłosiła datę premiery nadchodzącego serialu "Star Wars: Rebelianci". Pilot zatytułowany "Spark of Rebellion" (wyjaśnia się zatem czym było tajemnicze DVD) zadebiutuje w piątek, 3. października "na Disney Channels na całym świecie". Pierwszy "zwykły" odcinek będzie miał swoją premierę w USA 13. października, a wszystkie będą emitowane w każdy poniedziałek. "Rebelianci" ukażą się w 33 językach i 163 krajach. "Spark" będzie dostępny już 29. września w Disney Channel SVOD oraz w aplikacji WATCHDisneyXD (niestety, tylko w Stanach).

4. października pilota będzie można kupić w iTunes, Amazon Prime, Google Play i Disney XD VOD. 6. dnia miesiąca premiera nastąpi na Disney XD, a od 14. DVD "Spark of Rebellion" pojawi się w amerykańskich sklepach. Nam pozostaje czekać na oficjalne potwierdzenie polskiej daty premiery.

UPDATE - 20.08.14.

Na Facebooku SWAT-u potwierdzono, że film "Iskra rebelii" zostanie wyemitowany w Polsce na kanale Disney XD 4. października o 9:30, czyli dzień po premierze światowej.

Zapraszamy do dyskusji na forum.Tagi: Disney Channel (22) Disney XD (68) DVD (533) S.W.A.T. (Star Wars Artisic Team) (73) Star Wars: Rebelianci (Star Wars: Rebels) (545)

Komentarze (18)

I have no fu**s to give!

Radomir->
Kanan ma 28 lat, Hera 24. Nie są nastolatkami.

Bazy->
Chyba coś im się pomyliło...

E? Na Hataku piszą, że 23 września na Disney XD

Z tego co zrozumiałem z wiadomości jaką dostaliśmy od Disneya, to tak. Zresztą, tak jak w newsie : "na Disney Channels na całym świecie".

Ciekawe czy na polskim Disney channel też będzie wyemitowany 3 Października?

Ajm soł eksajted!!!!11 kent łejt!!11

@Radomir - ah, ale miałem oczywiście na myśli tylko ten premierowy odcinek z ogólnoświatową premierą 3.10. :) Te ogólnoświatowe premiery telewizyjne to jedyne okazje, żeby obejrzeć coś wcześniej niż Stany :D

@Slavek nie będziesz miał nic przed Amerykańcami, bo oni zawsze będą co najmniej jeden odcinek do przodu.

Ciekawe o której to będzie leciało. Heh, z jednej strony lubię oglądać rzeczy 6 godzin przed Amerykańcami, ale z drugiej nie wiem czy zdzierżę dubbing. ;]

Nareszcie! Szkoda tylko, że w poniedziałki będzie to emitowane, w nie w piątki, jak to było z TCW. Mimo wszystko - już coraz bliżej i nie mogę się doczekać. :)

Łeeeee, a tak liczyłem na kolejny h...wy film kinowy jak z TCW :(.

Nie rozumiem skąd taka niechęć do serialu. Jeszce nie wyemitowano ani jednego odcinka, a już gdybania na temat jego słabości. Jak dla mnie, po przeczytaniu newsów, koncepcja wygląda ciekawie. Że część bohaterów jest młoda? Luke miał ledwie 19 lat kiedy zniszczył Gwiazdę Śmierci. Poczekajmy z ocenianiem do premiery.

Ja tam na razie myślę, że serial będzie bardzo słaby i strasznie dziecinny. Grupa 13-15 latków niszcząca szturmowca za szturmowcem. Fajnie jakby w tym serialu pojawił się Yoda, Kenobi i parę innych jedi, którzy przeżyli rozkaz 66 oraz tych, którzy przeszli na ciemną stronę i oczywiście Imperator z Vaderm + epizodycznie Hans Solo z Czubaką, a tak to pewnie wszystkie odcinki skupią się na grupce gimnazjalistów, a jedynym głównym złym będzie ten łysy inkwizytor. Marzy mi się dokończenie wątku Aschoki jak Vader ją zabija, ale to raczej nie realne, pewnie przeżyje i pojawi się nawet w nowej trylogii.

Dostępne w kilka godzin po premierze wszędzie, a napisy od hatak kwestią kilku dni ;)

będzie mi się podobać jak zrobia Rebels Adventures MMO

Dla mnie super, serwery w tygodniu lepiej chodzą i Hego atakuje z rana przed robotą, a nie na skacowanym sobotnim poranku.

to będzie hit...

Yay!~

Ale czemu poniedziałek? TCW w piątek w Stanach = w sobotę w Polsce i było fajnie :P.

Aby dodawać komentarze musisz się zalogować:

Login:
Hasło:

Archiwum wiadomości dla działu "Rebelianci"

Loading..

Ustawienia


Ustaw kolejność w prawej i lewej sekcji.
Możesz przesuwać elementy również pomiędzy nimi.