Rebelianci

Klip z Zebem

THR

Dzięki artykułowi na Hollywood Reporterze możemy obejrzeć krótką zapowiedź trzeciego z czterech klipów z serialu "Rebelianci" - tym razem bohaterem jest Zeb. Pełna wersja w poniedziałek.

Przy okazji, pojawiło się kilka nowych detali dotyczących DVD "Spark of the Rebellion". W Stanach na płycie znajdzie się pilot, cztery przedpremierowe klipy i nieokreślony film zza kulis. Dodatkowo w opakowaniu znajdzie się model 3D statku "Ghost".Zapraszamy do dyskusji na forum.Tagi: DVD (539) Star Wars: Rebelianci (Star Wars: Rebels) (572)

Komentarze (14)

A kto to ten Zeb ?

Skoro w TWC Republika była super i ich żołnierze byli najlepsi to i tu Imperium powinno mieć tak samo dobrą armię, ale jak widać jak ktoś jest zły to inteligencja spada u niego do zera. Może niech się Imperator i Vader nie pojawiają w tej bajce, bo pięściami ich pobije ten chłoptaś z niebieskimi włoskami i procą na ręku.

pisze się chyba z zębem?

To co za menel.

Droidy w filmach tez byly idiotami tak samo jak w bajkach wiec na jedno wychodzi :P bawia mnie po prostu kolejni zdziwieni. Jeszcze rozumiem osoby z ``zewnatrz`` ale tu raczej sa jezeli nie fani to przynajmniej osoby ktore widzialy filmy :)

Sluban > To tylko fragmenty mające przedstawić postacie, wiadomo że pokażą ich od najlepszej strony. Jeśli tak będzie cały czas (jak w TCW, gdzie przegięli pod tym kątem...) to faktycznie będzie nudne.

Nild, a kogo bawi takie jednostronne znęcanie się?

Sadysta.

To niesamowite ze gwiezdne wojny wyszly w 1977 a mimo to wciaz trafiaja sie zdziwione osoby ze szturmowcy to idioci

Lubsok > Tak, zdecydowanie brakuje tego mrocznego klimatu klasycznej trylogii i ultra precyzji szturmowców. Ech...to jest bajka, taka dla dzieci. Jeśli nie potraficie znaleźć w sobie tyle dystansu żeby się nią bawić, to nie oglądajcie jej.

Dziwna ta E-11stka

Czyli Szturmowcy to tacy sami idioci jak droidy z TCW. -_-

Aby dodawać komentarze musisz się zalogować:

Login:
Hasło:

Archiwum wiadomości dla działu "Rebelianci"

Loading..

Ustawienia


Ustaw kolejność w prawej i lewej sekcji.
Możesz przesuwać elementy również pomiędzy nimi.