Rebelianci

Reklamy "Rebeliantów"

YouTube

Kampania reklamowa "Rebeliantów" rusza pełną parą: na Oficjalnej wstawiono trzy nowe spoty telewizyjne promujące serial. Przypominamy, że premiera filmu "Spark of Rebellion" nastąpi trzeciego października, a właściwego serialu - trzynastego. Zapraszamy do oglądania.Zapraszamy do dyskusji na forum.Tagi: Star Wars: Rebelianci (Star Wars: Rebels) (546)

Komentarze (10)

Już lubię Zeba. :D

I jest to bajka, punkt dla Ciebie

Bajki to pisał Ignacy Krasicki, a Rebels to jest serial animowany.

Z założenia bajki są dla dzieci, więc powinny się cieszyć :P

Oglądając te wszystkie spoty i filmiki promocyjne, to chyba najciekawszym w moim odczuciu bohaterem będzie Zeb. TCW nie oglądałem długo, raz podjąłem próbę ale po kilku odcinkach mi się znudziło. W marcu obejrzałem 5 sezonów i gdyby nie wprowadzenie takich postaci jak Cad Bane lub Hondo Onaka to pewnie znów przestałbym oglądać. Mam nadzieję, że nie usłyszymy w tym serialu dwóch strasznie denerwujących mnie cytatów, które padały w prawie każdym odcinku TCW, a mianowicie "I have a bad feeling about this", które wiem, że pojawia się w każdym epizodzie, ale cotygodniowy serial powoduje że chce się tym już rzygać. Drugi cytat, chyba mniej prawdopodobny tutaj, a który mnie denerwował "You are the only hope". Jakby cały czas musieli podkreślać to co jest oczywiste... Profile bohaterów poza tym że są skopiowane z byłego EU sa interesujące i mam nadzieje że ten serial będzie lepszy od TCW. Podzielam tez zdanie Yawina, mam nadzieję że tutaj Imperium będzie częściej góra, w końcu to był ich czas w Galaktyce.

Dzieci sie ciesza

Jeżeli faktycznie nawiązują do starej trylogii to tak będzie ;P

Mam nadzieję, że ta 5(czy ile ich tam jest) nie będą sami niszczyć całych zastępów imperium i pokażą czasami jakieś czystki jedi. W ogóle to Imperium powinno częściej wygrywać. W TCW wkurzające było to, że Republika zawsze wygrywała nawet jak przegrali bitwę to przylatywali super bohaterowie z Ashoką Tano i ostatecznie wygrywali. Mam nadzieję, że tu Rebelianci nie będą wygrywali każdej bitwy, a ten ich stateczek głównych bohaterów Ghost czy jakoś tak nie rozwali sam całej floty.

Zeb udający Wookieego - bezcenne :)

Aby dodawać komentarze musisz się zalogować:

Login:
Hasło:

Archiwum wiadomości dla działu "Rebelianci"

Loading..

Ustawienia


Ustaw kolejność w prawej i lewej sekcji.
Możesz przesuwać elementy również pomiędzy nimi.