Wojny Klonów

Sezon 6 "The Clone Wars" na DVD i blu-ray?

Amazon.deNasi zachodni sąsiedzi znowu okazują się źródłem plotek dotyczących zakończonego już serialu "The Clone Wars". Jakiś czas temu pojawiła się pogłoska jakoby TCW miało zadebiutować w Ultra HD, jak do tej pory brak oficjalnego potwierdzenia. Teraz jednak fani na różnych stronach wypatrzyli na niemieckim Amazonie sezon szósty "The Clone Wars" - zarówno na DVD, jak i blu-rayu. Wedle sklepu, oba mają się ukazać 20 listopada, za DVD (trzy płyty) będzie trzeba zapłacić 26,50 euro, za blu-raya (jedna płyta) - 34,88. Dostępne wersje językowe to niemiecka i angielska.

Wydaje się, że to dość prawdopodobna informacja, bo do przedsprzedaży na Amazonie często trafiają produkty, których istnienie dopiero ma być ogłoszone. Co ciekawe, sklep jako dystrybutora podaje Disneya, wygląda więc na to, że firma przejęła prawa do wydawania "The Clone Wars" w fizycznej formie - do tej pory sezon szósty można było obejrzeć na Netfliksie lub innych platformach.

Zapraszamy do dyskusji na forum.Tagi: Blu-ray (217) Disney (402) DVD (539) Netflix (43) The Clone Wars (1317)

Komentarze (10)

A tak w ogóle to na stacji TV4 leci 3 sezon TCW po 2 odcinki od 19. Dzisiaj chyba trafiłem na te odcinki z tą równowagą mocy, Asucza walczyła z Anakinem, musk rozje*any ;)

W Polsce i tak nie wydadzą wieć mam wywalone na to. Tym bardziej, że oglądałem już trzy razy.

Witek19->
Nie wiadomo, może teraz, gdy wydawcą został Galapagos, coś się zmieni.

Jedyną dopuszczalną przeze mnie formą tłumaczenia są napisy (te i tak wystarczająco niszczą doświadczenie). Gdyby w kinach puszczali wersję oryginalne...

Jest coś takiego jak podzielna uwaga JAXO...

Co tak ględzicie o dubbingu ? Nie każdy zna angielski, żeby oglądać w oryginale. A napisy nie sprawdzają się, gdy zaczyna się ruch na ekranie : czytać, czy oglądać ?

Czekam na dubbing :(

kiedy sezon 3 i kolejne ukazą sie w Polsce?

to co zrobią dubbing? I tak oglądanie TCW znudziło mi się na 4 sezonie, kiedyś zrobię drugie podejście gdy będę sobie czytał,grał, oglądał w chronologii wszystkie rzeczy ze świata SW tak przed nową trylogią

Byłoby miło, nie powiem :). Jednak płytka na półce to płytka na półce, a nie plik na kompie...

Aby dodawać komentarze musisz się zalogować:

Login:
Hasło:

Archiwum wiadomości dla działu "Wojny Klonów"

Loading..

Ustawienia


Ustaw kolejność w prawej i lewej sekcji.
Możesz przesuwać elementy również pomiędzy nimi.