Rebelianci

Plotki o "Rebels" #19

Różne

Z serialu "Star Wars: Rebeliantów" ostatnią nowością jest zapowiedź czwartego klipu przedpremierowego, zatytułowanego "Property of Ezra Bridger". Premiera pełnej wersji nastąpi w poniedziałek.Chyba ważniejsza informacja pojawiła się w najnowszym Insiderze - znamy już tytuły pierwszych trzech odcinków właściwego serialu. Na Rebels Report możecie zobaczyć kto będzie reżyserował jaki odcinek. Wśród reżyserów znajdują się zapowiadani już wcześniej bracia Steven i Steward Lee (ten drugi wyreżyserował ponad 20 odcinków "The Clone Wars"), a pisaniem scenariuszy zajmują się Greg Weisman i znany fanom Henry Gilroy. A oto i same odcinki:

  • 1. Jako odcinek pierwszy - podzielony na części A, B, C i D - podano cztery klipy, które oglądamy od kilku tygodni.

  • 2. "Spark of Rebellion" - oznaczony jako dwa odcinki, jest to pilot, który zadebiutuje 3 października.

  • 3. "Droids in Distress".

  • 4. "Fighter Flight"

  • 5. "Rise of the Old Masters"

Ostatnio wywiadu udzielił Simon Kinberg. Producent wyznał, że wielu rzeczy dopiero się uczy, bo to jego pierwsza przygoda z animacją. Zapytany o inspiracje biblijne w imionach bohaterów (zaliczają się do nich Ezra i Kanan), odpowiedział, że nie są one przypadkowe, bo księga ta jest ważna "w tradycji tworzenia mitu" (odniósł się też do Josepha Campbella). Potwierdził też, że czerpano również z "Poszukiwaczy zaginionej arki" (jego rozmówca, Brian Young, jest znany jako autor artykułów o kinowych inspiracjach w "Gwiezdnych Wojnach"). Padło też pytanie o procę Ezry (która wzbudza nieco kontrowersji wśród fanów) - Simon powiedział, że za jej ostateczny projekt odpowiedzialny jest Dave Filoni. Twórcy chcieli dać chłopcu broń, dzięki której mógłby się bronić przed szturmowcami, ale która jednocześnie nie byłaby śmiercionośna. Oczywiście inspirowano się tu biblijną opowieścią o Dawidzie i Goliacie (teoria Younga o pochodzeniu broni odnosiła się do gry RPG "Star Wars", gdzie widniała postać dziecka z procą).

Na koniec, w facebookowym albumie Star Wars Rebels pojawiło się kilka nowych zdjęć - szturmowców, Zeba, "Phantoma" i broni.

Zapraszamy do dyskusji na forum.Tagi: Dave Filoni (416) Greg Weisman (25) Henry Gilroy (73) Simon Kinberg (120) Star Wars: Rebelianci (Star Wars: Rebels) (546) Steward Lee (6)

Komentarze (8)

Czekam na premierę, cierpliwie. Bo od tego momentu zacznie się nowa era w SW, era filmu i serialu.

Proca, żelazko aka miecz świetlny - po ki ch*j?

Byla, dzidy tylko nie jestem pewien, bo to bylo na zasadzie oszepu a mogl to byc po prostu miecz swietlny z dwoma ostrzami. A wlucznia grot zastapiony ``ostrzem swietlnym`` jakkolwiek glupio to brzmi :D

No Fanfax, z wlucznią pojechałeś po bandzie :)

Czepiasz sie Quariora :P. A sama proca jest fajna, nie takie cuda byly, bicze, nawet tarcze swego rodzaju np. w "Punkcie przelomu`, dzidy, wlócznie, jest tego

Ale ze jest z gry rpg to juz nie mogles zacytowac? Tylko wycinek

"za jej ostateczny projekt odpowiedzialny jest Dave Filoni."
CZEMU MNIE TO NIE DZIWI?

Ciekawe tytuły, jako tako nie wydają się ze sobą powiązane.

Aby dodawać komentarze musisz się zalogować:

Login:
Hasło:

Archiwum wiadomości dla działu "Rebelianci"

Loading..

Ustawienia


Ustaw kolejność w prawej i lewej sekcji.
Możesz przesuwać elementy również pomiędzy nimi.