TWÓJ KOKPIT
0

Rebelianci

Plotki o "Rebels" #20

2014-09-08 15:46:20 Różne

Po ostatniej serii klipów z serialu "Star Wars: Rebelianci" wieści na razie nieco przycichły, ale nie oznacza to, że nic się nie dzieje. Na początek prezentujemy nową porcję filmów, które pokazały się w Internecie - zaczynając od spotu zatytułowanego "Sabine and Hera".

Na tumblrowym HoloNecie dostępny jest nowy filmik prezentujący imperialne wiadomości - tym razem traktują one o zniszczeniu kontrowersyjnej statuy autorstwa bithańskiego artysty Jaya Nora z planety Garell (pisownia obu niepotwierdzona).Po drugie, ukazała się lepsza wersja reklamy LEGO, o której pisaliśmy tutaj.

Lego Star Wars Rebels from Blue Zoo on Vimeo.I wreszcie po trzecie, przed nami kolejny z "sekretów" "Rebeliantów", tym razem o myśliwcu TIE. Pada tam ciekawa informacja - Inkwizytor posługuje się zmodyfikowaną wersją tej maszyny, która potrafi wystrzeliwać urządzenia naprowadzające.Jedną z ważniejszych wieści z ostatnich dni są opisy dwóch pierwszych odcinków właściwego serialu (jeśli nie liczyć filmu pełnometrażowego), do których dotarła ekipa z niemieckiej strony StarWars-Union (premiera u sąsiadów odbędzie się 17 października, u nas na razie nie wiadomo kiedy zadebiutuje właściwy serial). Angielskie tłumaczenie (i analiza nawiązań do EU) dostępne jest na przykład na Rebels Report, a poniżej wersja polska. Oczywiście uwaga na spoilery.

"Droids in Distress" (niem. "Gefährliche Ware" - "Towary niebezpieczne") - (Spoiler):Ponieważ rebeliantom kończą się pieniądze, postanawiają podjąć się kolejnej pracy u Vizaga. Lecą na Garell, aby ukraść dla niego kilka skrzynek nielegalnej broni, ale potem Zeb dowiaduje się, że tymi broniami są dysruptory jonowe T7 - te same, których użyto do przeniesienia jego ludu z rodzinnej planety i niemal całkowitego zniszczenia ich. Przerażony, próbuje odwieść Kanana od wykonania roboty.(Koniec Spoilera)

"Fighter Flight" (niem. "Kampf mit dem TIE-Jäger" - "Walka z myśliwcem TIE") - (Spoiler):Ezra i Zeb bezustannie się kłócą. Aby się pogodzili, Hera zabiera ich na Kothal, aby kupili owoc zwany meiloorunem. Po kilku komplikacjach udaje im się zlokalizować skrzynkę owoców, lecz okazuje się, że już nabyło ją Imperium. Ezra natychmiast próbuje ukraść kilka meiloorunów, ale prowadzi to do walki ze szturmowcami.(Koniec Spoilera)

Ostatnio Tom Kane udzielił wywiadu dla The WolfPack Podcast. On sam na razie nie ma jeszcze roli, ale nie wyklucza, że Yoda być może się pojawi. Możemy być niemal stuprocentowo pewni, że usłyszymy Dee Bakera (który być może wcieli się w różnorakie zwierzęta, ponieważ słynie z udawania ich odgłosów), ale przynajmniej w pierwszym sezonie twórcy chcą, aby więcej było nowych aktorów.

Na koniec drobna informacja - kilka stron internetowych, między innymi Making Star Wars, miało okazję zobaczyć czwarty odcinek serii. Niestety nie ma żadnych spoilerów, ale sama recenzja jest bardzo entuzjastyczna.

Zapraszamy do dyskusji na forum.
TAGI: Dee Bradley Baker (49) LEGO (537) Star Wars: Rebelianci (Star Wars: Rebels) (606) Tom Kane (31) Tumblr (7)

KOMENTARZE (10)

 • Arasuum2014-09-09 17:04:54

  Wreszcie spot godny Star Wars

 • Szeldon2014-09-09 13:07:40

  Nie trawisz bo nie masz pojęcia.

 • Nestor2014-09-09 08:39:55

  Palpatine to antychryst, rebelia jest słuszna.

 • Ren Kylo2014-09-09 07:34:31

  @szprochv @Slavek_8 Nie wspomnę o tym że sam fakt dla kogo głównie przeznaczona jest broń z przemytu może wzbudzać niepokój moralny. Dla mnie sam pomysł na fabułę wzbudza uznanie. Drugi niestety nie, typowa fabuła seriali Disneya.:(

 • Radomir2014-09-08 17:12:58

  No ja mam nadzieję, że te najbardziej znane postacie się w ciągu całego serialu pojawią. Może nie za często, a przynajmniej nie Obi-Wan i Yoda, ani Vader i Palpatine(żeby ich nie ośmieszali jak Griveousa w TCW), ale powinni się przewinąć, a na razie wiadomo, że będzie tylko Luminara, której by nie powinno WTF?, ale dobre chociaż tyle zmieniają kanon to się już tak nie czepiam. Jeszcze fajnie by było zobaczyć Ashoke, Barris, Cada Bane, Bobe, Maula i innych z TCW, żeby dokończyć/rozwinąć ich wątki.

 • Slavek_82014-09-08 17:11:17

  @szprochv - Myślę, że chodzi o względy etyczne. W EU disruptory były tak potężne, mordercze i niehumanitarne, że zupełnie ich zakazano (rozbijały materię na poziomie molekularnym). Jeśli w Rebelsach powrócą do kanonu w tej samej lub podobnej formie, to nic dziwnego, że Zeb nie chce tym cholerstwem handlować wiedząc do czego jest zdolne. :D

 • szprochv2014-09-08 17:04:08

  Zamysł 1 opisanego odc. jest nie tyle co infantylny, tylko po prostu głupi. Zeb chce przeszkodzić w przemycie broni z powodu tego, że identyczna pukawka posłużyła do wyniszczenia jego rasy... ??!! Czyli, jeżeli byłyby to, dajmy na to granaty lub jakieś inne ustrojstwo to wszystko byłoby w porządku i bez szemrania wypełniłby zlecenie... nie trawie tego.

 • Ren Kylo2014-09-08 16:20:18

  Po pierwszym przeczytaniu domniemanej fabuły sądzę że jeden z odcinków powinien być dość interesujący i dość przyjemnie będzie się go oglądało. Szkoda tylko że drugi będzie zbyt infantylny jak na mój gust.

 • Ren Kylo2014-09-08 16:15:15

  "Pij Cydr na złość Imperatorowi"

 • ShaakTi11382014-09-08 15:47:45

  "Jedz jabłka na złość Imperatorowi" :3

  #niczegoniezaluje

ABY DODAWAĆ KOMENTARZE MUSISZ SIĘ ZALOGOWAĆ:

  REJESTRACJA RESET HASŁA
Loading..