Przebudzenie Mocy

„Sokół Millennium” – filmik

Bad Robot

Od pewnego czasu trwa przyjacielska wymiana fotomontaży i zdjęć między J.J. Abramsem (wspieranym przez Bad Robot) i Zackiem Snyderem. Obaj łączą w swoich kawałach „Gwiezdne Wojny” i „Ligę Sprawiedliwych” (Batman, Superman i tak dalej). Tym razem mamy odpowiedź z Bad Robot, prosto z ich profilu twitterowego, na której widać zbudowanego „Sokoła Millennium” w pełnej okazałości, z małym żartem. Otóż na dole okrętu znajduje się ukryty Batmobil. Czy faktycznie taki „Sokół” będzie w Epizodzie VII? Pewnie tego szczegółu nie zobaczymy, ale znając żarty Abramsa ze „Star Treków” to jest to całkiem możliwe, że tak zostanie. Więc jak wyjdzie DVD/Blu-Ray fani z pewnością będą mieli czego szukać.Warto przypomnieć, że Abrams umieścił nawiązania do sagi w: Star Trek, W ciemność. Star Trek oraz w serialach, które produkował.

Zaś obecną zabawę rozkręcił Snyder, o czym informowaliśmy.Tagi: Bad Robot (43) Epizod VII: Przebudzenie Mocy (796) filmik (86) J. J. Abrams (436) Sokół Millennium (64) Zack Snyder (11)

Komentarze (9)

Filmik w stylu Baldur`s Gate. Coś tam pokażę, ale zajrzeć do środka musisz sam.

Batmobil będzie kanoniczny?
...
Idę mordować. Dobranoc.

Najlepsze zbliżenia Sokoła w historii :) Inna sprawa, że troszkę się zmienił :)

Sokół w ogródku i ten Batmobil na drobne podjazdy- i korki do pracy ;-)

Zaaraz, moment, przecież to jest Batmobil (i muzyka) z filmów Nolana. :P Snyder pokazał już nowy Batmobil, wygląda zupełnie inaczej. Czyżby przesłanie brzmiało "poprzedni Batman i tak był lepszy"?

Whatever. Sokół. <3

<3

Ślag, postawiłby takiego sokoła w ogródku...

Aby dodawać komentarze musisz się zalogować:

Login:
Hasło:

Archiwum wiadomości dla działu "Przebudzenie Mocy"

Loading..

Ustawienia


Ustaw kolejność w prawej i lewej sekcji.
Możesz przesuwać elementy również pomiędzy nimi.