TWÓJ KOKPIT
0

Rebelianci

Plotki o "Rebels" #22

2014-09-22 19:24:00 Różne

Przed nami kolejna porcja materiałów filmowych powiązanych z serialem "Star Wars: Rebelianci" - na dobry początek jeszcze jeden krótki zwiastun, tym razem noszący tytuł "Generations". A w najnowszym wydaniu imperialnych wiadomości możemy posłuchać o bohaterze filmiku "Not What You Think"/"Własność Ezry Bridgera" - baronie Valonie Rudorze (pisownia niepotwierdzona).Ukazała się również polska wersja jednej z reklam serialu.Z kolei siódme już "Sekrety Rebeliantów" prezentują AT-DT, czyli maszynę powstałą specjalnie na potrzeby nowego serialu. Wedle słów narratora, jej zaletą jest przede wszystkim szybkość.Do Sieci znowu wyciekły opisy odcinków, po raz kolejny dzięki niemieckim stronom Star Wars Union i Gamona; tłumaczenie na angielski na Rebels Report. Pierwsze dwa opisy można przeczytać w tym newsie, poniżej nowe.

"Rise of the Old Masters" (niem. "Der Aufstieg der alten Meister") - (Spoiler):Rebelianci dowiadują się, że stara mistrzyni Jedi Luminara Unduli jest przetrzymywana w układzie Stittgen. Docierają do niej tylko po to, by wpaść w pułapkę zastawioną przez Inkwizytora, ale dzięki pracy zespołowej udaje im się z ledwością uciec.

Autorzy SWU zaznaczają, że "Stittgen" jest prawdopodobnie pomyłką i chodzi o Stygeon - planetę, która miała pojawić się w TCW, a która to zadebiutowała w komiksie "Son of Dathomir".
(Koniec Spoilera)

"Breaking Ranks" (niem. "Ezra undercover") - (Spoiler):Rebelianci wysyłają Ezrę do imperialnej akademii pod fałszywym imieniem, aby ukradł dekoder. Tam młodzieniec poznaje dwóch nowych przyjaciół, Zarego i Jaia, którzy również należą do najlepszych kadetów. Gdy Ezra dowiaduje się, że Imperator chce, aby najlepszych przyprowadzić przed jego oblicze, próbuje uciec z akademii razem z przyjaciółmi. Niemal im się to udaje, ale Zare decyduje się zostać, ponieważ to jedyna możliwość, aby mógł odnaleźć swoją zaginioną siostrę.(Koniec Spoilera)

Jest niemal pewne, że opisy są wiarygodne, ponieważ zgadzają się z informacjami, które pojawiły się dzięki książce "Rebels: The Visual Guide".Znowu pojawiają się informacje o znanych aktorach: Anthony Daniels udzielił wywiadu dla Entertainment Weekly, w którym potwierdził - bez większych niespodzianek - że wcieli się w rolę Threepio (aktor rozmawia też o Epizodzie VII). Z kolei w wydaniu papierowym EW padła informacja, że Billy Dee Williams zagra Landa, co właściwie jest kolejnym potwierdzeniem dawnej plotki.

Wreszcie, autor tekstu ze strony Digital Spy przedstawia kilka drobnych spoilerów na temat pilotowego odcinka, z których większość już znamy. Jedyną nowością jest fakt, że w filmie znajdują się odniesienia do postaci (Spoiler):Tarkina i Jabby(Koniec Spoilera). Poznamy też definicję Mocy wedle Kanana - podobno bez wzmianek o midichlorianach.

Przypominamy też, że już w tę sobotę odbędą się pokazy przedpremierowe "Iskry rebelii" w całej Polsce dla zwycięzców w konkursie sieci kin Helios. Bilety już można odbierać w kasach, wystarczy pokazać zwycięski esemes.

Zapraszamy do dyskusji na forum.
TAGI: Anthony Daniels (224) Billy Dee Williams (135) Darth Maul: Son of Dathomir (2014) (22) Epizod VII: Przebudzenie Mocy (893) Star Wars: Rebelianci (Star Wars: Rebels) (606) The Clone Wars (1374)

KOMENTARZE (9)

 • Kwarc2014-09-23 20:52:12

  Kadeci mają bardziej funkcjonalne hełmy od pełnoprawnych szturmowców, to ci heca ;)

 • Vintress2014-09-23 19:03:16

  Luminara Unduli...srsly? Czuję, że ten ``serial`` będzie większą klapą niż się spodziewałam :D

 • Alex2014-09-23 11:04:46

  łaaaał

 • Nestor2014-09-23 09:02:38

  Chciałem Rebeliantów oglądać z synem, ale ten tak szaleje z mieczem, że dla bezpieczeństwa rodziny oglądać będę sam. :P

 • Szeldon2014-09-23 08:16:54

  Wy naprawde jestescie poje..... :D a widzieliscie tego AT-DP mial zle przykrecona srubke!!! To oburzajace! A Ezra to ma taki nos jak nie ze star wars! W filmach takich nie bylo!

 • Craccus2014-09-23 02:04:47

  Cóż, i według mnie kogoś mocno fantazja poniosła z prędkością tego AT-DP. Choć z drugiej strony AT-ST miały się charakteryzować taką samą prędkością- a każdy kto oglądał filmy widział jak pokracznie się poruszają ;)

 • epizozeur2014-09-23 00:05:50

  Po kiego kilka dzieciaków miało by być przyprowadzone pod oblicze imperatora?

 • Slavek_82014-09-22 20:48:48

  Sorry, ale nie wyobrażam sobie tego AT-DP biegnącego na ośmiometrowych nogach z prędkością 90 km/h. xDD

 • ShaakTi11382014-09-22 19:25:46

  Mówcie sobie co chcecie, ale nie pamiętam, by nawet przed pierwszym sezonem TCW było takie zatrzęsienie filmików, klipów i reklam. Nie mówię, że to źle, ale cały czas mam wrażenie, że oglądam to samo :).

ABY DODAWAĆ KOMENTARZE MUSISZ SIĘ ZALOGOWAĆ:

  REJESTRACJA RESET HASŁA
Loading..