Rebelianci

Premiera "Rebeliantów: Iskry rebelii" - UPDATE

Różne

Tydzień temu odbyła się premiera pilota "Rebeliantów" dla użytkowników aplikacji oraz w wybranych polskich kinach. W dniu dzisiejszym serial debiutuje już bardziej oficjalnie. Nasze redakcyjne wrażenia możecie przeczytać tutaj, a recenzje w tym miejscu. The Wall Street Journal ma nowy fragment odcinka, a The Wrap umieścił scenę z właściwego serialu, którą pokazano pierwotnie na tegorocznym SDCC.

Jakby tego było mało, wczoraj na Starwars.com ogłoszono plany stworzenia drugiego sezonu serialu. W ekipie znajdą się producenci Simon Kinberg i Dave Filoni oraz współproducent i naczelny scenarzysta Henry Gilroy. Nie wspomina się tam o Gregu Weismanie, który w istocie potwierdził, że opuszcza serial po pierwszym sezonie.

Premiera polska już jutro o 9:30 na Disney XD, a odcinki mają być emitowane co sobotę (choć nadal nie wiadomo kiedy zadebiutuje właściwy serial). Poniżej możecie zobaczyć udostępnioną przez Disneya grafikę, przedstawiającą oś czasu "Gwiezdnych Wojen" i głównych bohaterów serialu.

Ale to nie koniec atrakcji w naszym kraju - z okazji premiery serialu Cyfrowy Polsat postanowił odkodować Disney XD dla swoich abonentów do końca miesiąca. Na Ipli już teraz można oglądać zapowiedzi, a od niedzieli będą dostępne dwa pierwsze odcinki (ale tylko dla abonentów Polsatu), choć nie jest jasne czy chodzi po prostu o pilota, czy o pilota i kolejny odcinek. A w kolejne weekendy października w centrach handlowych w różnych miastach przy specjalnych stoiskach Cyfrowego i XD będzie można wygrać gadżety związane z "Gwiezdnymi Wojnami". Terminarz prezentuje się następująco:

  • 04-05.10 - Kraków, Tarnów, Szczecin.

  • 11-12.10 - Gdańsk, Bytom, Opole.

  • 18.19-10 - Warszawa, Białystok, Poznań.
UPDATE

Z okazji premiery na USA Today ukazał się film ukazujący w jaki sposób Oryginalna Trylogia wpłynęła na wygląd mieczy świetlnych w "Rebeliantach. A poniżej interaktywny filmik z profilami bohaterów rebelii.

Zapraszamy do dyskusji na forum.Tagi: Dave Filoni (459) Disney (402) Disney XD (73) Greg Weisman (25) Henry Gilroy (74) Simon Kinberg (123) Star Wars: Rebelianci (Star Wars: Rebels) (572)

Komentarze (12)

P.S Właśnie tak, w tym serialu sprzed TCW też nie widzę niczego specjalnego zanim ktoś to wspomni.

Łał a to ci zdziwienie, że gość który w przeciwieństwie do kapelusznika ma na koncie jakiekolwiek dobre seriale zostawia ten badziew :).

Nowy odcinek w disney XD będzie za dwa tygodnie

Miecz ok, ale najważniejsze, żeby się nie uginał podczas szybszego machania tak jak to było w TCW...

ShaakTi-> I dlatego wolisz ostre szpikulce zamiast falujących mieczy ;P

Jeśli chodzi o te miecze - jestem na nie. Klimat OT - ok. Anachronizm - nie.

Vintress->
W moim przypadku nie ma już co prać, mam mózg tak zniszczony przez TCW.

Vintress-> dzięx źą!

Dzięki :D

Życzę miłego prania mózgu podczas oglądania tego ścierwa. :DD

Kahem, kahem, a więc tak:

1. To prawda, co mówią o Weismanie - że facet jest obłożony jakąś klątwą i nie może długo wysiedzieć przy projekcie.
2. Planeta z drugiego klipu bardzo przypomina mi jakąś lokację z TOR-a, ale za chińskiego boga sobie nie przypomnę. Oświeci mnie ktoś?
3. Moja teoria jest taka, że prezydent interweniował u Polsatu :D.
4. A tak na poważnie, to ja mam Polsat, owszem. Jakiś najbardziej podstawowy pakiet. I mam XD bez problemu.

...

Mam wrażenie, że ktoś się mógł machnąć przy ustawianiu mi kanałów.

Aby dodawać komentarze musisz się zalogować:

Login:
Hasło:

Archiwum wiadomości dla działu "Rebelianci"

Loading..

Ustawienia


Ustaw kolejność w prawej i lewej sekcji.
Możesz przesuwać elementy również pomiędzy nimi.