TWÓJ KOKPIT
0

Rebelianci

NYCC 2014: Klip z "Rebeliantów"

2014-10-12 08:23:46 Różne

Wczorajszy panel poświęcony "Rebeliantom" na nowojorskim Comic Conie niestety nie przyniósł zbyt wielu nowości. Tak naprawdę więcej o serii dowiedzieliśmy się z panelu komiksowego (wiemy już, że powstanie komiks "Kanan: The Last Padawan", skupiający się na przeszłości Jarrusa i który ma połączyć "Rebeliantów" z "The Clone Wars") oraz książkowego. Na tym drugim ujawniono, że Cham Syndulla jest wujem Hery (a nie, jak podejrzewano wcześniej, ojcem). Vanessa Marshall podobno usłyszała o tym po raz pierwszy właśnie na imprezie, można więc podejrzewać, że w serialu przynajmniej na razie nie będzie do tego odniesień.

Na właściwym panelu, prowadzonym przez Mashall i Christiana Blauvelta z BBC, pokazano poniższy fragment, a pod koniec puszczono "Rise of the Old Masters", czyli odcinek trzeci właściwej serii, który w telewizji zadebiutuje 27 października. Ponadto, aktorka rozpoczęła całą imprezę od słów w mando'a, czyli języku Mandalorian. Mówiła głównie o postaci Hery, ale poświęciła też trochę Sabine: okazuje się, że dziewczyna podobno była w szkole, gdy stały jej się okropne rzeczy. Ekipa czasem wraca do niektórych odcinków "The Clone Wars", co wywołało aplauz publiczności.Przy okazji imprezy IGN przeprowadził poniższy wywiad z aktorką. Vanessa mówi w nim, że w serii będą mroczniejsze momenty, ale oczywiście też dużo humoru. Wiadomość o dodatkowej scenie z Vaderem była dla niej nowością i podobno o mało nie rozbiła samochodu, gdy o tym usłyszała. Jej ulubionym aktem z "The Clone Wars" jest historia o Onderonie z sezonu piątego, bo pokazane są tam zalążki rebelii i bardzo chciałaby, by bohaterowie tych odcinków pojawili się w "Rebeliantach". I to dzięki TCW jej ulubionym filmem stał się "Powrót Jedi", ponieważ jest zwieńczeniem historii Anankina. Padło pytanie o sezon drugi, nad którym rozpoczynają się prace. Marshall w tej chwili nie wie za dużo, ale powiedziała, że będzie mroczniej, ale jednocześnie rebelianci będą zbliżali się do "jaśniejszej przyszłości", czyli czasów Epizodu IV.Zapraszamy do dyskusji na forum.
TAGI: Comic Con (188) Kanan (2015) (32) Star Wars: Rebelianci (Star Wars: Rebels) (597) The Clone Wars (1363) Vanessa Marshall (35)

KOMENTARZE (2)

  • Vintress2014-10-12 19:31:05

    3/10

  • ShaakTi11382014-10-12 08:25:41

    Jestem cokolwiek zawiedziona. Liczyłam chociaż na jakiś porządny trailer sezonu.

ABY DODAWAĆ KOMENTARZE MUSISZ SIĘ ZALOGOWAĆ:

  REJESTRACJA RESET HASŁA
Loading..