Rebelianci

"Rebels" #1 w USA

Różne

Dziś wieczorem czasu amerykańskiego na stacji Disney XD zostanie wyemitowany pierwszy odcinek serialu "Rebelianci", zatytułowany "Droids in Distress". Można go oglądać już od ponad tygodnia w aplikacji WATCH Disney XD, choć wydaje się, że przedpremierowy dostęp umożliwiono tylko w przypadku "Iskry rebelii" i pierwszego odcinka. Poniżej można przeczytać opis i zobaczyć klip z epizodu. Za jakiś czas w dziale o serialu na Oficjalnej powinien pokazać się przewodnik z ciekawostkami, grafikami i pracami koncepcyjnymi. Odcinki będą się oczywiście pojawiały w naszym spisie, gdzie możecie wystawić im oceny.

Rebelianci przechwytują dostawę broni przeznaczoną dla Imperium i przypadkowo goszczą parę droidów.Na stronie Disneya ukazał się też krótki, 30-sekundowy zwiastun pierwszego sezonu. Niestety nie jest dostępny poza Stanami, ale poniżej wersja z YouTube'a.Zapraszamy do dyskusji na forum.Tagi: Star Wars: Rebelianci (Star Wars: Rebels) (545)

Komentarze (8)

C3PO coraz bardziej upodabniany jest do natury Antka Danielsa. A odcinek podobnie jak pilot ma ADHD i gna na złamanie karku, by czasami ktoś nie miał czasu zastanowić się nad infantylną historyjką. Narzekaliśmy na wojny klonów, ale one były fabularnie dużo ciekawsze i technicznie lepiej realizowane.

Wolf-trooper->
Niestety nie, no ALE... :D.

Zresztą, polska premiera w sobotę :).

Wszystko fajnie tylko ta aplikacja jest w Polsce niedostępna niestety ;)

Mario->
Prawdę rzeczesz... W końcu wrzucili, ale w takiej sytuacji mam problem nawet z wcześniejszym przygotowaniem strony o odcinku.

Polaki już widziały, a w USA nie mogą ogarnąć napisów. :D

Shaak, nie wiem czy się doczekasz :P Oficjalna po każdej aktualizacji jest coraz bardziej bezużyteczna. Przy pierwszych 2-3 sezonach TCW przynajmniej było wiadomo co i jak, na tydzień przed premierą zawsze umieszczali czytelny i konkretny Episode Guide zawierający wszystkie potrzebne informacje - opis, twórców odcinka, postacie... Przy Rebeliantach do tej pory nie można dojść, jaka jest w ogóle oficjalna numeracja odcinków, a na oficjalnej o ostatnim odcinku nie ma ani słowa, nie wiadomo które odcinki już wyszły, które nie. Prawdę mówiąc jest straszny bajzel. Newsy i aktualizacje pojawią się raz na pół roku. SW.com jest w tyle nawet za filmwebem i latino review, serio, to gorzej się nie da. Na tej stronie prawie nic się nie dzieje, 90% contentu to kompletne pierdoły i "podekscytowane" blogi.

A to, co leci teraz na Disney XD to co to jest? Przecież premiera była prawie 2 tygodnie temu u nas.

No to formalnie zaczynamy :). Ale zła jestem na disneyowy marketing - cały dzień czekałam na jakiś oficjalny preview i nadal nie ma (ten powyżej jest z jakiegoś XD). Z TCW był dostępny parę dni przed.

Aby dodawać komentarze musisz się zalogować:

Login:
Hasło:

Archiwum wiadomości dla działu "Rebelianci"

Loading..

Ustawienia


Ustaw kolejność w prawej i lewej sekcji.
Możesz przesuwać elementy również pomiędzy nimi.