Rebelianci

"Star Wars: Rebels" #2 w USA

Różne

Dziś wieczorem czasu amerykańskiego na stacji Disney XD zostanie wyemitowany kolejny odcinek serialu "Rebelianci", zatytułowany "Fighter Flight". Można go oglądać już od tygodnia w aplikacji WATCH Disney XD, a jutro naszego czasu prawdopodobnie zostanie udostępniony kolejny epizod, "Rise of the Old Masters". Poniżej można przeczytać opis i zobaczyć reklamę epizodu.

Podczas załatwiania sprawunków, Ezra i Zeb kradną imperialny pojazd.Przy okazji, Oficjalna wgrała na swój kanał filmiki, które ukazywały się ostatnio na różnych serwisach - nie są więc niczym nowym, ale mają lepszą jakość. Jedyną nowością jest poniższy krótki wywiad z Freddiem Prinze'em. A na stronie Toys "R" Us mamy kolejne dwa filmiki - z agentem Kallusem i snowspeederem.Zapraszamy do dyskusji na forum.Tagi: Freddie Prinze Jr. (57) Star Wars: Rebelianci (Star Wars: Rebels) (572)

Komentarze (7)

Aerondright >>>> Od tego jest początek serialu by przyciągnąć widza i go zainteresować. Nikt nie będzie oglądał serialu, który go nie interesuje.

Super odcinek. Polecam.

A mi się ten odcinek podobał. "Rebels" dopiero się rozkręcają, więc nie ma co kręcić nosem na marną fabułę. Jeśli dobrze słyszałem, prawdziwa zabawa zacznie się w odcinku #3, bo pojawi się wreszcie Inkwizytor.

ocenie jak obejrzę ale zwiastun zapowiada świetny luźny i pełen humoru odcinek, co jest ważne by przeplatać odcinki "heroicznej walki" :P (takie określenie odnosząc się do bajek zawsze mnie bawi) właśnie takimi luźnymi, odpowiednie rozłożenie sił jest ważne. No ale zobaczymy, staję się powoli fanem bajki co mnie przeraża :D ale w sumie star wars to jedna wielka bajka

Marność, po prostu marność...

Gorszy od poprzedniego, ale zdatny do spożycia ;) Oklepana historyjka w sam raz dla dzieciaków...

Obejrzałem "Fighter Flight" i po raz pierwszy poważnie zwątpiłem w ten serial. Bardzo irytujący, a zadanie Ezry i Zeba przypomina wycieczkę gimnazjalistów...

Oby to był przypadek i epizod "Rise of the Old Masters" był tak dobry jak zapowiadano.

Aby dodawać komentarze musisz się zalogować:

Login:
Hasło:

Archiwum wiadomości dla działu "Rebelianci"

Loading..

Ustawienia


Ustaw kolejność w prawej i lewej sekcji.
Możesz przesuwać elementy również pomiędzy nimi.