Kolekcjonerstwo

Star Wars - Kultowe Statki i Pojazdy

Manda`Yaim

Jesienią 2010 roku firma DeAgostini pilotażowo wydała kilka numerów magazynu kolekcjonerskiego "Star Wars - Kultowe Statki i Pojazdy". Po kilku miesiącach wystartowali już od nowa z regularną serią, którą wydawali do czerwca 2013 - zakończyli po 60 numerach. Do każdego numeru dołączany był inny model statku lub pojazdu z Gwiezdnych Wojen.

Jak donoszą nasi mandaloriańscy przyjaciele w kioskach pojawiło się obecnie nowe wydanie wspomnianego magazynu. Tym razem kosztuje 15 zł, a sam magazyn składa się z zaledwie 4 stron opisujących różne statki. Jednocześnie można znaleźć numery z różnymi modelami, obecnie zauważono m.in. Slave I, Sokoła Millenium, AT-AT, Soulles One i Speeder Bike. Wszystko wskazuje na to, że DeAgostini przeprowadza "czyszczenie magazynów" i w promocyjnych cenach stara się pozbyć modeli, które im się nie sprzedały. Jest to jednak zawsze dobra okazja do uzupełnienia swojej kolekcji.Tagi: DeAgostini (110) Kultowe Statki i Pojazdy (67)

Komentarze (11)

Tie Defender wyszedł w Anglii w numerze 67. Udało mi się kupić wszystkie dodatkowe 20 modeli wydanych w UK :)

Peter_D -> Niestety, ale to są modele powtórkowe, które już zostały wydane w Polsce. TIE Defendera nie wypuścili("dzięki" fandomowi), więc nie ma co liczyć na niego.

Jak będzie wypuszczony Tie Defender to kupię nawet z dwa :)

Aaaa!! Super! Ide zaraz do empiku :)

Czyszczenie magazynów robił też chyba ostatnio jeden z rzeszowskich Empików, bo wyciągnęli z magazynu wszystkie tomy ,,Dziedzictwa", ,,Rycerzy ST" i ,,Mrocznych Czasów". Niestety, wszystko w cenie okładkowej, no ale Empik to Empik.

Pffi ! mam całą kolekcję + 3 gadżety które dodawali za zamawianie przez internet ;P

Czyszczą magazyny, ale dlaczego nie ma normalnej gazetki?

No to muszę tam pojechać bo mieszkam nie daleko Poznania.

widziałem dzisiaj w Empiku w Plazie, całą półkę nasypali

Może uda mi się coś kupić czego nie mam.

Aby dodawać komentarze musisz się zalogować:

Login:
Hasło:

Archiwum wiadomości dla działu "Kolekcjonerstwo"

Loading..

Ustawienia


Ustaw kolejność w prawej i lewej sekcji.
Możesz przesuwać elementy również pomiędzy nimi.