TWÓJ KOKPIT
0

Rebelianci

Plotki o "Rebels" #26 - UPDATE

2014-11-24 19:19:05 RóżnePonieważ przed nami przerwa, znowu zaczynamy sezon plotkowy związany z "Rebeliantami". Na początek dobre wieści: na Oficjalnej dostępnych jest pięć odcinków serialu, od "Iskry rebelii" (ze sceną z Vaderem) do "Breaking Ranks". Tym razem nie ma ograniczeń geograficznych, więc możemy je oglądać również w Polsce, ale tylko do 7 grudnia.

Ostatnio odzywali się trochę aktorzy, między innymi Keith Szarabajka, który gra w serialu Cikatra Vizaga. W wywiadzie dla The Wolfpack Podcast opowiada sporo o sobie (niemal na samym początku można posłuchać dość zabawnych prób wymówienia jego nazwiska przez gospodarzy podcastu), zdradza też, że brał udział w nagraniach do "The Old Republic", gdzie grał dziesiątki postaci. Jeśli chodzi o "Rebeliantów", pracuje on w tej chwili nad nowymi odcinkami. Mówiąc o Vizagu, powiedział, że stara się nadać mu akcent bałkański i bliskowschodni. Z kolei Freddie Prinze Jr. (Kanan) został zapytany w Full of Sith o relację Ezra - Sabine i bezskuteczne próby poderwania dziewczyny przez Bridgera. Aktor powiedział, że gdy już poznamy "Mando historię" Wren, to zrozumiemy, że w tym momencie swojego życia jest ona raczej aseksualna.Z kolei Jason Fry opowiedział w rozmowie dla Eleven Thirty Eight parę słów o swojej książce "Edge of the Galaxy" oraz o "Rebeliantach" w ogólności. Zapytany o rasizm Imperium odpowiedział, że rząd może nie otwarcie sprzeciwia się obcym, ale jest w nim sporo rasistów (zresztą, ta kwestia została potwierdzona w nowym kanonie w "Ilustrowanym przewodniku"). Natomiast, wedle niego, idea seksistowskiego Imperium całkowicie upadła. W kolejnej książce o Zare Leonisie, "Rebel in the Ranks" zobaczymy między innymi rozmowę chłopca z Inkwizytorem, której nie uświadczyliśmy na ekranie w odcinku "Breaking Ranks". Ciekawostka: pisarzowi zadano pytanie o imię Palpatine'a, Sheev. Odpowiedział, że nie podoba mu się ono (wedle niego wyglądało lepiej, gdyby zapisywano je inaczej, np. Sheive), ale ostatecznie pochodzi ono od George'a Lucasa.

UPDATE - 25.11.14

Na YouTubie ukazał się kolejny "Rebels Recon". Pada w nim pytanie czy ucieczki Kanana przed Inkwizytorem są spowodowane nieumiejętnościami pierwszego czy potęgą drugiego. Odpowiedź brzmi: to mieszanka obu, ale ważniejsze jest to, że Jarrus nigdy nie ukończył treningu, co będzie miało wpływ na dalsze losy postaci. Lecz co ważniejsze, pod koniec znajduje się zapowiedź styczniowego odcinka "Path of the Jedi".Zapraszamy do dyskusji na forum.
TAGI: Freddie Prinze Jr. (58) George Lucas (1146) Jason Fry (103) Keith Szarabajka (1) Star Wars: Rebelianci (Star Wars: Rebels) (623) The Old Republic (532)

KOMENTARZE (0)

ABY DODAWAĆ KOMENTARZE MUSISZ SIĘ ZALOGOWAĆ:

  REJESTRACJA RESET HASŁA
Loading..