Twórczość fanów

Star Wars Girls

GeeksAreSexy

LeeAnna Vamp jest profesjonalną cosplayerką, która wraz ze swoją przyjaciółką Stacey Bender nakręciła kilka filmików z serii Star Wars Girls. Najnowszy odcinek przygotowany był z myślą o sylwestrze i robieniu gwiezdno-wojennych drinków. Co prawda sylwester jest już za nami, ale może ktoś znajdzie w nim inspirację na karnawał.Zachęcamy również do obejrzenia trzech pozostałych filmów, z motywami Star Wars, stworzonych przez dziewczyny. W dwóch z poniższych pokazane są ich reakcje na teaser Przebudzenia Mocy oraz Star Tours w Disneylandzie. Więcej filmów, nie tylko ze Star Wars, znajdziecie w tym miejscu.

Tagi: Disneyland (79) filmik (86)

Komentarze (6)

Ale bidony ;D <3 3<

na teaserze to sie popłakałem

Te reakcje tych lasek na teaser są tak sztuczne jak one same...

@Krogulec - a może to wiek i cynizm odbierają Ci radość życia? xD Ja tam szczerzyłem się jak głupi na teaserze, a nawet z raz rozdziawiłem paszczę.

A cycki spoko. Tzn filmiki.

są cycki, jest rozmowa
http://tinyurl.com/bipfapbupfapbipfapblurb

Już widziałem z 10 filmików z tymi "reakcjami" na teaser, wszyscy rozdziawiają paszczę jak Sarlacci i wydają dźwięki jak stado pinwinów... ohhh, ahhh... ja jak to oglądałem to miałem dosłownie ten sam wyraz twarzy cały czas i to dość kompletnie obojętny i sceptyczny... no ale nie wiem... może dlatego, że nie jestem z ameryki, może tam nawet każdy odcinek mody na sukces kwituje się okrzykiem NIEMOŻLIWE i tańcem dokoła central parku...

Aby dodawać komentarze musisz się zalogować:

Login:
Hasło:

Archiwum wiadomości dla działu "Twórczość fanów"

Loading..

Ustawienia


Ustaw kolejność w prawej i lewej sekcji.
Możesz przesuwać elementy również pomiędzy nimi.