Książki

Okładka Ultimate Star Wars

Internety

Zaprezentowano ostateczną okładkę Ultimate Star Wars, nowego przewodnika obrazkowego opisującego w kolejności chronologicznej postacie i wydarzenia z sagi filmowej, oraz serialów The Clone Wars i Rebels. Książka autorstwa Rydera Windhama, Tricii Barr, Adama Braya i Daniela Wallace'a, z przedmową Anthoniego Danielsa, będzie dostępna zagranicą w maju tego roku nakładem DK Publishing (dotąd spodziewano się jej 28mego kwietnia). Data polskiej premiery nie jest jeszcze znana. W katalogu DK Publishing można było też znaleźć 6 stron z owego przewodnika, jeszcze nie w finalnej wersji.Tagi: Adam Bray (28) Album (184) Anthony Daniels (190) Daniel Wallace (62) DK Publishing (Dorling Kindersley) (68) Patricia Barr (6) Przewodnik (160) Ryder Windham (102)

Komentarze (13)

Poza tym, że jest sporo ładnych zdjęć z filmów, to ten przewodnik pewnie nic nowego nie wniesie. W sumie nic dziwnego, bo to przewodnik obrazkowy :P Wolałbym jakby Amber (lub jakieś inne wydawnictwo) wydał "nowe" wersję przewodników o postaciach, statkach, planetach i księżycach, chronologii itp., ale to raczej pewnie już niemożliwe.

320 stron, cena na amazon.com (bez upustów) to 40$.

A ile to będzie miało stron? 20? 30? Więcej na nowy kanon chyba nie trzeba...

Fajne na pewno kupię!

Wiecie kto co woli, i jakie ma podejście do tematu :P

Wywalanie hajsu w błoto.

Jaki ma sens wydawanie czego pod nazwa ULTIMATE skoro na naszych oczach uniwersum rozrasta si eo nowe postacie i wydarzenia.. lol

Jedyny i prawdziwy kanoniczny przewodnik.

Nazywanie pierwszego przewodnika w nowym kanonie "ultimate" jest trochę na wyrost. Przecież na chwilę obecną nie ma za bardzo o czym się rozpisywać.

Jak tylko tego premiera wyjdzie w Polsce to muszę to mieć

Fajny ten tekst w pseudołacinie :). Mam nadzieję, że to będzie porządny przewodnik z nowymi informacjami. Graficznie prezentuje się bardzo ładnie.

Fajny, czekam

Czy storm czasem nie ma zamienionych rękawiczek lewej z prawą?

Aby dodawać komentarze musisz się zalogować:

Login:
Hasło:

Archiwum wiadomości dla działu "Książki"

Loading..

Ustawienia


Ustaw kolejność w prawej i lewej sekcji.
Możesz przesuwać elementy również pomiędzy nimi.