Gry komputerowe

Rebelianci w Club Penguin

Kojarzycie grę dla najmłodszych "Disney Club Penguin"? Pisaliśmy o niej przy okazji Celebration Europe II. Wówczas w przygotowaniu była wersja związana z Gwiezdnymi Wojnami.
To jednak nie koniec, już w styczniu fani produkcji otrzymają aktywności stworzone na podstawie najnowszego serialu Star Wars Rebels. W grze pomagać będziemy załodze Ducha w walce z Imperium, spotkamy więc poznanych w animacji bohaterów - Ezrę, Here i Kanana lub ich odpowiedniki ze świata pingwinów Disney'a.

Poniższy film zdradza szczegóły na temat nowej zawartości.Tagi: Disney (413) Star Wars: Rebelianci (Star Wars: Rebels) (577)

Komentarze (9)

RodzyN jr.- A seria battlefront nie była dobra ?

Dhugg - No i zobacz ile czasu minęło od ich premiery. Długie lata nic godnego uwagi.

Rodzyn, KotOR 2 i Jedi Academy były akurat spoko.

Fanfax - Usiadłem sobie wczoraj i pomyślałem... i ogarnął mnie lekki smutek (bo przecież SW to nie koniec świata), ale powiedz mi kiedy ostatnio dostaliśmy jakąś dobrą grę SW? Na moje to będzie jakieś 12 lat temu. Tak chodzi mi Kotor`a, później już tylko przepaść. Debline gry dla niedorozwiniętych umysłowo dzieci, tworzone przez tępe idiotki widoczne na filmie wyżej. Przykro mi się robi, no ale cóż... trzeba otrzeć łzy rozpaczy i czekać do końca tego dłuuuuugiego roku ;(.

no spoko jak ktoś lubi to ma ... :P

Wreszcie, całe życie na to czekałem....

No ambitny jesteś widać :P

Aby dodawać komentarze musisz się zalogować:

Login:
Hasło:

Archiwum wiadomości dla działu "Gry komputerowe"

Loading..

Ustawienia


Ustaw kolejność w prawej i lewej sekcji.
Możesz przesuwać elementy również pomiędzy nimi.