Różne

Star Wars Rebelianci - nowe czasopismo

Egmont Polska

W dzisiejszym dniu na rynku pojawiła się nowe czasopismo „Star Wars Rebelianci” skierowane do fanów serialu o tym samym tytule. Magazyn wydany przez Egmont Polska poświęcony jest serialowi animowanemu „Star Wars Rebelianci” i kierowany jest do młodych fanów, których fascynuje świat i postacie ze Star Wars.

Star Wars Rebelianci 1/2015 (1)

W pierwszym numerze fani znajdą m.in. komiks z przygodami bohaterów, artykuły i ciekawostki omawiające członków uniwersum, pojazdy, sprzęt, planety i roboty. Interesująco zapowiadają się również na łamach magazynu lekcje rysowania postaci i dołączane plakaty. Część pisma będzie poświęcona także aktywnej rozrywce umysłowej, będą się na nią składały zagadki, łamigłówki, testy i konkursy. W każdym numerze dla młodych entuzjastów postaci ze Star Wars znajdzie się też atrakcyjny prezent związany z tym światem. Do pierwszego wydania dołączony będzie miotacz światła i album z naklejkami. Cena egzemplarza wraz z prezentem wyniesie 9,99 zł, na rynku czasopismo, którego objętość to 32 strony, będzie dostępne od 20 stycznia 2015 r.

Nowe pismo ma ukazywać się co miesiąc.Tagi: Czasopisma (234) Egmont Polska (603) Star Wars: Rebelianci (Star Wars: Rebels) (567)

Komentarze (26)

Spodziewałem się czegoś lepszego. do kitu

Szkoda , że nie wychodzą jakieś gazety dla starszych fanów

to że paru smarkaczy kupi to wiadomo, tym nie mniej uśmiałbym gdyby jakikolwiek dorosły doznał aż takiego zidiocienia na starość by kupować takie nerdowskie g...o ;D.

Ja już mam!!!!

Padawan Wandalek > A po co? Przecież te recenzje będą identyczne :P.

No to Nestor napisze podwójną recenzję w swoim oraz w imieniu syna.:D

Jak zwykle wszystko dla dzieci. O dorosłych fanach nie myślą.

Będę kupował po 2 numery - jeden dla siebie, drugi dla syna. :D

Mandragora ... zdzierała ...?

Ich komiksy były za piątaka ...

Co ten Egmont kombinuje? Dycha za 32 strony badziewnej gazetki? Really? Dobrze że coś się ruszyło, ale nie tędy droga. Widać że Egmont niczego się nie nauczył, gazetka długo na pewno się nie utrzyma. Tak w ogóle małe porównanie, wczoraj kupiłem za taką samą kasę, czyli dychę, ciekawą gazetkę Focus Historia, cały numer o wikingach, czyli temat ciekawy i nie ma 32 stron a 90 stron. Jak przyjdzie co do czego to mamy prosty wybór, prawda?

"Normalna" Wookieepedia milczy o Rebels Magazin w ogóle, ale niemieckojęzyczna wersja prezentuje te komiksy z plakietką "kanon", więc prawdopodobnie owszem, są kanoniczne. ;]

Mam, porównywalne do tego magazynu TCW czyli nic specjalnego. A te komiksy są kanoniczne?

Gdy ja chodziłem do podstawówki to czytałem "gwiezdne wojny komiks"+pojedyncze komiksy od mandragory (swoją drogą też nieźle zdzierali, ale chociaż wartość merytoryczna była lepsza niż ten szajs).

Slavek->
Prawdopodobnie o ten chodzi.

Ja mam tylko 28 lat. Trumny się nie dorobiłem:(

A dla 28-letniego fana też coś będzie czy mi pozostało już tylko szykować się do trumny?

...cool

Dzieci będą miały na co wydawać kieszonkowe i co czytać po kryjomu na lekcjach przyrody.

Komiks w środku?? Ktoś wie o jaki komiks chodzi? Czyżby tłumaczenie z niemieckiego Rebels Magazin? Bo żadne anglojęzyczne komiksy o Rebelsach chyba jeszcze nie wyszły... kurde no cóż, chyba będę musiał odżałować dychę i sam się przekonać ;P

Dzieciaczki, szykujcie kasiorkę :)

Z ceną chyba zwariowali... Ale cieszy mnie, że coś się ruszyło w wydawaniu przez Egmont czegoś z SW.

...10 złotych za pierwszy numer za tak cienką gazetkę? Czy to jakaś desperacja, aby sprzedać te albumy na naklejki xD

Aby dodawać komentarze musisz się zalogować:

Login:
Hasło:

Archiwum wiadomości dla działu "Różne"

Loading..

Ustawienia


Ustaw kolejność w prawej i lewej sekcji.
Możesz przesuwać elementy również pomiędzy nimi.