Gry komputerowe

Visceral Games szykuje nową grę
Jakiś czas temu pisaliśmy o tym, że w studiu Visceral Games powstaje nowa gra spod znaku Gwiezdnych Wojen. Do pracy nad tytułem zaproszono Amy Henning, jedną z kluczowych postaci odpowiedzialnych za stworzenie przygód Nathana Drake'a.
Kilka dni temy Amy napisała na swoim blogu, że już nie może się doczekać aż będzie mogła pokazać światu swoje dzieło:Według niepotwierdzonych wieści ze studia, zakończono już etap planowania i koncepcja gry została ustalona. Tytuł miałby być grą z otwartym światem na wzór GTA (odważne porównanie), systemem walki zaczerpniętym z serii Batman Arkham, sposobem przemieszczania podobnym do tego z Assassin's Creed, a całość miałaby się rozgrywać na Coruscant i przywrócić do życia wiele pomysłów z anulowanego Star Wars 1313. Oczywiście należy podejść do tego z dużą rezerwą, gdy zobaczymy pierwszy gameplay okaże się, czy porównywanie gry do największych marek w branży nie jest "nieco" na wyrost.
Jak na razie wszystko trzymane jest w wielkiej tajemnicy, niemal takiej jak Avco. Może to wynikać z faktu, że na razie nie bardzo jest się czym pochwalić ponieważ większa część zasobów ludzkich studia pracuje nad Battlefield Hardline, które ma premierę 22 marca. O nowej grze usłyszymy pewnie dopiero po tym terminie, być może na targach E3.Tagi: Electronic Arts (127)

Komentarze (12)

Hmnnn niedawno był podobny news i mowa tam była o tym że gra ma wyjść po dodatku do battlefielda -hardline i miała być first shooterem

No to byłby niezły strzał jakby tak to miało wyglądać.

TFU3? hehehe ;P

Grand Theft Speederbike

Wszystkie najgorsze gry w dziejach ludzkosci zwyjatkiem uncharted i batmana w jedno? :l

Assasin Shit.

Assassin`s Creed w otwartym świecie, w Universum Star Wars?

Gdzie mogę nabyć przedsprzedaż?

Czyli... SW + Asasyn + Uncharted...

Take. My. Money.

Jak będzię skradanka z otwartym światem, to będzie strzał w dziesiątkę. Trzymam kciuki za ten projekt xD.

Najpierw zagraj potem oceniaj

Czyli będzie nędzna skradaczka z waypointami (idź tam, zrób to...). meh.

Aby dodawać komentarze musisz się zalogować:

Login:
Hasło:

Archiwum wiadomości dla działu "Gry komputerowe"

Loading..

Ustawienia


Ustaw kolejność w prawej i lewej sekcji.
Możesz przesuwać elementy również pomiędzy nimi.