TWÓJ KOKPIT
0

Łotr 1

Han Solo i Boba Fett w jednym filmie?

2015-01-24 09:21:19

Cały czas zastanawialiśmy się nad tym, czy film Garetha Edwardsa będzie o Hanie Solo czy o Bobie Fetcie. Tymczasem Latino Review sugeruje jeszcze inne rozwiązanie. A co jeśli obaj będą głównymi bohaterami spin-offa? A jeśli nie głównymi, to może odegrają w nim ważną rolę? To oczywiście spekulacja, ale nie jedyna.

Tymczasem dochodzą nas pewne wieści o nowej grze studia Visceral. Otóż podobno ma być ona powiązana z pierwszym spin-offem, a ważną postacią w grze ma być Han Solo. To będzie gra o nim, ale czy będzie też film o nim, nie wiemy. Być może na tym właśnie bazuje Latino Review.

Zdaniem Latino Review niedawno odbyło się czytanie scenariusza, który napisał Gary Whitta (niezależnie od tego, czy będzie jeszcze poprawiany), a produkcja filmu powoli się rozkręca (to zresztą wiemy z innych źródeł). Piszą o Wielkiej Brytanii (ale to nie jest żadna nowość, bo to właściwie zostało potwierdzone), oraz są bliscy potwierdzenia Meksyku. Meksyk to duży kraj z mnóstwem potencjalnych lokacji, który śmiało może udawać takie planety jak Tatooine, Utapau, czy Geonosis, ale też są tam góry, ze śniegami, a na południu bez problemu mogą udawać Yavin, plus kilka miejsc jakich jeszcze w galaktyce nie widzieliśmy. Meksyk więc daje mnóstwo możliwości filmowcom i może się okazać, że właśnie dlatego został wybrany. Ze względu na różnorodność.

Kolejna sprawa, do której odnosi się Latino Review to kwestia przerabiania i przemalowywania rekwizytów. Tu nawet przecież tanim kosztem można przerobić X-Wingi z VII Epizodu na takie, które pojawiają się w klasycznej trylogii.

Dalej zaczynają się spekulacje o fabule. Redaktorzy Latino Review zastanawiają się, czy przypadkiem drugi spin-off nie zacznie się tam, gdzie skończy się pierwszy. Nawet jeśli w pierwszym będziemy mieć i Hana, i Bobę, to w drugi (a potem kolejne) mogą spokojnie koncentrować się na jednej z tych postaci. Pozostaje też kwestia nieszczęsnych planów Gwiazdy Śmierci. Jedno jest pewne, nawet jeśli Han będzie w to zaangażowany, pewnie nie będzie wiedział, co kradnie. Znów jednak cały czas są to jedynie plotki i domysły, bo nie wiemy o czym będzie ten film.

Tu pojawia się jeszcze jedna sugestia, że być może dwa filmy o Hanie i Bobie, ostatecznie staną się jednym.

Przejdźmy jednak do plotek innego rodzaju, takich, które mają jakieś podstawy. Kate Mara, starsza siostra Rooney Mary (o dwa lata), także wzięła udział w castingu do spin-offa. Aktorka ta jest najlepiej kojarzona ze swoich ról w "House of Cards", „Transcendencji”, „Iron Manie 2” czy „127 godzin”. W tym roku jednak premierę ma mieć „Fantastyczna czwórka” Josha Tranka, gdzie wcieli się w rolę Niewidzialnej kobiety.
TAGI: Gareth Edwards (173) Gary Whitta (84) Josh Trank (55) Łotr 1 (spin-off) (516) Plotki (1202)

KOMENTARZE (8)

 • Nestor2015-01-26 09:28:28

  Czyli możemy oczekiwać połączenia Skoku Millenium z Opowieściami z Gwiazdy Śmierci oraz przygody Młodego Boba Fetta.

 • Darth HaRdCoRe2015-01-25 01:31:27

  Darth Bemol --> to świetny pomysł! Tym bardziej, że McGregor od EIII się trochę postarzał, a fajnie byłoby zobaczyć, co też Obi-Wan robił między ROTS a ANH. Bo jakoś nie wydaje mi się, by ktoś taki siedział cały czas w chatce na Tatooine. :)

 • Piett2015-01-24 20:06:15

  Wszedłem tylko po to by zakręcić kusząco pełnymi pośladkami, ale zamiast tego uprzejmie spytam czy mogę już dostać tego bana :D ?

 • Ren Kylo2015-01-24 14:45:06

  Na razie same plotki.:D Z czego 99% okaże się wyssanymi z palca bzdurami. Czekam tylko na jakieś oficjalne informacje.

 • Darth Bemol2015-01-24 12:04:17

  Ciekawe czy doczekam się spin off`u z Obi-Wanem xD

 • JackDanielsGD2015-01-24 10:41:20

  Z Tymi przemalowanymi X-wingami to bzdura. Przecież są inne.

 • darth sheldon hiszpański inkwi2015-01-24 10:36:52

  To może niech od razu zrobią:
  Star Wars Han Solo i Boba Fett pojedynek w samo południe

 • Bazy2015-01-24 10:06:14

  Han Soli i Biba Fett

ABY DODAWAĆ KOMENTARZE MUSISZ SIĘ ZALOGOWAĆ:

  REJESTRACJA RESET HASŁA
Loading..