Rebelianci

"Star Wars: Rebels" #10 w aplikacji

Różne

Od dziś, dzięki aplikacji WATCH Disney XD, możemy oglądać kolejny odcinek serialu "Star Wars: Rebelianci", zatytułowany "Vision of Hope". Właściwa premiera telewizyjna nastąpi za tydzień. Co ciekawe, jest on dostępny mniej więcej od piątku na platformie VoD Xfinity, ale tylko na telewizorach. Poniżej można przeczytać opis i zobaczyć fragment odcinka pod koniec filmiku.

Załoga "Ghosta" próbuje udaremnić imperialny plan pochwycenia wygnanego dygnitarza, który chce zorganizować tajne spotkanie na Lothalu.W powyższym "Rebels Recon" pada pytanie o to w jaki sposób Kanan zdobył kryształ do miecza świetlnego, skoro wydaje się zaskoczony sposobem, w jaki Ezra dostał swój. Pablo odpowiada, że możemy zakładać, że - jak to miało miejsce w "The Clone Wars" - Jarrus uczestniczył w zgromadzeniu na Ilum. Planeta stała się tak popularnym miejscem, w którym młodziki odbywały rytuał przejścia, że Jedi mogli zapomnieć, że istnieją też inne miejsca. Pada też drugie, słynne już pytanie: kim jest Fulcrum. Hidalgo mówi, że kluczowe jest spojrzenie na historię i rolę informatorów w galaktycznych konfliktach... i cóż, zobaczcie sami. Wydaje się jednak, że ekipa z Lucasfilmu podjęła grę wskazówek/zwodzenia - po klipie z "Vision of Hope", jeśli spojrzycie na prawo od figurki Landa, zobaczycie znak Fulcrum. Niektórzy twierdzą, że pomarańczowe tło tylko potwierdza główny typ, ale może być to tylko nadinterpretacja.

Zapraszamy do dyskusji na forum.Tagi: Pablo Hidalgo (310) Star Wars: Rebelianci (Star Wars: Rebels) (573) The Clone Wars (1318)

Komentarze (8)

ShaakTi1138-> ten odcinek z Lando był fajny ale mający komediową atmosferę natomiast gathering forces był poważniejszy, miał cięższy klimat i niesamowitą scene końcową.

Ps.
Kiedy w końcu puszczą w Polsce bo chce usłyszeć dubbing(choć boję się o głos Lando) bo narazie oglądam z napisami.

1. Świnia na prezydenta.

2. Odcinki na razie nie lecą w polskiej wersji.

3. Proszę nie umieszczać linków w komentarzach.

4. Sheldon->
"Idiot`s Array"? Nie, jest całkiem fajny, choć zdania są podzielone.

Gdzie to można wgl obejrzeć w internetach takie pytanko może ktoś wie? bo to jest ostatnio priorytetowe pytanie jakie sb zadaje. Mam straszną ochotę odrobić zaległości od odcinka ,,dzień Imperium``

To leci wogóle?! ostatnio nie było

Oj chłopaki gwiezdne wojny to ogólnie rzecz biorąc bajka, ale nie wiedziałam,że wpływa na wasz rozwój, bo wasze komentarze są dziecinne ;)

"... na Lothalu" - Ja pier****...

Pamiętajcie, nie straszcie świnki.

Aby dodawać komentarze musisz się zalogować:

Login:
Hasło:

Archiwum wiadomości dla działu "Rebelianci"

Loading..

Ustawienia


Ustaw kolejność w prawej i lewej sekcji.
Możesz przesuwać elementy również pomiędzy nimi.