Komiksy

Cudowne wieści #4


Na początek chcielibyśmy przedstawić najnowszą plotką dotyczącą następnych serii Marvela. Jeden ze scenarzystów Marvela, Jonathan Hickman, być może się wygadał i powiedział, że zamierza zrobić sobie przerwę od Marvela po Secret Wars i dwóch seriach o Avengers (jego ostatnich projektach dla Domu Pomysłów), lecz może znajdzie się miejsce dla czegoś mniejszego. Tym "czymś mniejszym" może być właśnie miniseria o Lando Calrissianie, która mogłaby później zastąpić miniserię o Leii autorstwa Marka Waida. Już wcześniej pojawiały się informacje sugerujące, że z czasem zobaczymy więcej miniserii skupiających się na pojedynczych bohaterach. Ale niestety nic więcej na ten temat na razie nie wiadomo.

W serwisie YouTube pojawił się krótki filmik przedstawiający Axela Alonso, Jordana D. White'a i Jasona Aarona opowiadających o nowej serii Aarona pt. Star Wars.


Na koniec chcielibyśmy Wam pokazać kilka wybranych tzw. pustych wariantów Star Wars #1, które już zostały spersonalizowane przez artystów swoimi rysunkami.Tagi: Cudowne wieści (7) Marvel Comics (355) wariant okładkowy (22)

Komentarze (4)

mmm, komiks o Vaderze, o Leii, o Lando, do tego na deser jakże oryginalne "Star Wars", ależ ten Marvel rozpieszcza tych fanów Star Wars! Nie mogę się doczekać jeszcze serii o Luke`u, Leii i Czubace :):):)

Nie miał szczęścia Lando w UE. Książki były takie sobie, a do tego tytuły prezentowały dziwne "kwiatki" słowotwórcze: gwiaazdogrota, ogniowicher, myśloharfa... Mam nadzieje że tym razem nie wyskoczą z jakimś księżycoodkurzaczem czy inną droidotoaletą :).

Dajcie linka.

Wariant z Deadpoolem - genialny :D

Aby dodawać komentarze musisz się zalogować:

Login:
Hasło:

Archiwum wiadomości dla działu "Komiksy"

Loading..

Ustawienia


Ustaw kolejność w prawej i lewej sekcji.
Możesz przesuwać elementy również pomiędzy nimi.