TWÓJ KOKPIT
0

Łotr 1

Tatiana Maslany w spin-offie?

2015-01-31 20:26:49

Wygląda na to, że to właśnie Tatiana Maslany została zaangażowana do roli w pierwszym spin-offie. Oczywiście jest to wciąż wiadomość nieoficjalna, choć pewne źródła sugerują, że właśnie tak jest. Warto zauważyć, że póki co Tatiana nie jest zaangażowana w żadną inną produkcję filmową. Aktorka przygotowywała się do występów na Broadwayu, ale zerwała kontrakt, gdyż jak się okazuje, ma niebawem podpisać kontrakt na film. Wiemy tylko, że na Broadwayu zastąpi ją Amanda Seyfried. Czy faktycznie będą to „Gwiezdne Wojny”? Na razie nie wiadomo.

Warto dodać, że Aaron Paul o którym także mówiono w kontekście spin-offa także ma wolne „przebiegi”. Niestety zdecydowanie gorzej jest z Michaelem Fassbenderem, który właśnie zaczął prace na planie filmu Danny’ego Boyle’a o Stevie Jobsie, gdzie Michael gra główną rolę. No i prace nad „X-Men: Apocalypse” także są zaawansowane i zdjęcia rusza niebawem. Choć tam Fassbender nie gra głównej roli, to jednak trudno sobie wyobrazić by Magneto został całkowicie zmarginalizowany. Na razie więc trudno sobie wyobrazić by Michael w spin-offie, do którego zdjęcia ruszą lada moment, mógł faktycznie zagrać główną rolę. Choć oczywiście nie takie rzeczy się zdarzały.

Jest też pewna ciekawostka. Otóż podobno w spin-offie Garetha Edwardsa pojawią się Huttowie. A przynajmniej jeden. Podobno na potrzeby „Przebudzenia Mocy” zbudowano makietę Hutta, którą po odpowiedniej przeróbce mają wykorzystać w filmie Edwardsa.

Wciąż natomiast nie wiadomo dokładnie kiedy ruszą zdjęcia. Tu wieści są różne, jedne sugerują, że będzie to w połowie lutego. Inne, że wtedy ruszy z kopyta preprodukcja. Jeszcze inne sugerują, że zdjęcia zostaną przesunięte i mogą ruszyć w połowie kwietnia, mniej więcej w czasie Celebration Anaheim. Kto wie, może to właśnie tam zostanie ujawniona ekipa i obsada filmu?

Na koniec jeszcze jedna wiadomość. Otóż Bob Iger niedawno znów wspomniał o „Gwiezdnych Wojnach”. Cieszył się, że jest jednym z nielicznych wybrańców, którzy widzieli już większość materiału z „Przebudzenia Mocy”, ale jednocześnie po raz kolejny wspomniał o tym, że pierwszy spin-off wyjdzie w 2016, drugi w 2018, a epizody VIII i IX odpowiednio w 2017 i 2019. Mówiąc o nich użył magicznego stwierdzenia „ta trylogia”, w połączeniu, że to początek nowej ery. Czyżby zatem już planowano kolejną trylogię? Może jeśli nie epizody X-XII, to tą trylogię o Kenobim o której niedawno plotkowano. Cóż, na razie nie wiemy nawet o czym będą zapowiedziane spin-offy, więc można sobie gdybać.
TAGI: Bob Iger (159) Epizod IX: Skywalker. Odrodzenie (431) Epizod VII: Przebudzenie Mocy (893) Epizod VIII: Ostatni Jedi (524) Gareth Edwards (173) Łotr 1 (spin-off) (517) Plotki (1204)

KOMENTARZE (4)

 • Nestor2015-02-02 08:56:47

  Dobre ploty.

 • karauak2015-01-31 23:45:55

  Huttowie ołjea ;]

 • Piett2015-01-31 23:16:59

  Po wejściu w link odechciało mi się czytać, tym nie mniej jaram się bardziej bardziej niż wszystkich nerdy tutaj :D.

 • Vos2015-01-31 21:29:53

  Świetna informacja, dobra aktorka. :)

ABY DODAWAĆ KOMENTARZE MUSISZ SIĘ ZALOGOWAĆ:

  REJESTRACJA RESET HASŁA
Loading..