TWÓJ KOKPIT
0

RPG

Nowe informacje od Fantasy Flight Games

2015-02-12 13:23:34 FFG

Strona Fantasy Flight Games prezentuje kolejne wieści o ich szybko rozwijającej się grze RPG.

FORCE AND DESTINY

Zapowiedziano nowy podręcznik RPG, poświęcony Jedi i innym osobom wrażliwym na moc. Do "Force and Destiny" obecnie trwają beta testy, a sam podręcznik będzie miał swoją premierę w trzecim kwartale 2015 roku. Oprócz instrukcji jak stworzyć i prowadzić postać władającą mocą, podręcznik udostępni informacje o historii jedi i Sithów. Zapewne będzie to wersja znana z Legend i nie zaskoczy nas niczym nowym.
Walka o przywrócenie równowagi Mocy jest głównym wątkiem w Star Wars®: Force and Destiny™ Jako potężny użytkownik mocy weźmiesz udział w przygodach, dokonasz niezwykłych czynów i stoczysz walkę z pokusami ciemnej strony. Możesz walczyć o sprawiedliwość w galaktyce, szukać pozostałości po Zakonie Jedi, lub dzierżąc miecz świetlny walczyć po stronie Sojuszu Rebeliantów.

DESPERATE ALLLIES

Kolejny zapowiedziany podręcznik do pozycja przeznaczona dla postaci z klasą Diplomat. Gracze po raz pierwszy będą mieli możliwość wziąć udział w fascynującym świecie politycznym Gwiezdnych Wojen i odtworzyć zawiłości polityczne i walkę o władzę w Imperialnym Senacie i innych rządach planetarnych. Oprócz informacji dla dyplomatów, podręcznik przedstawi jak stworzyć bazy rebelianckie i inne budynki dla naszych graczy. Książka wprowadza trzy nowe rasy znane zarówno z filmów, jak i legend: Caamasi, Neimodianie i Gossam. Podręcznik ukaże się w drugim kwartale 2015 roku.
Wojna jest głównym tematem w Age of Rebellion, ale bez dyplomatów którzy walczą o lepsze życie, działania bojowe są bezmyślną rzeźnią. Dyplomaci zapewniają, że żołnierze mają wsparcie którego potrzebują podczas wojny, oraz powód do walki - uwolnić galaktykę. razem zbudują coś lepszego na zgliszczach Galaktycznego Imperium.

STAY ON TARGET

Kolejny podręcznik to nie zapowiedź, a premiera. Stary on target jest książką poświęconą klasie Ace i skupia się na pojedynkach myśliwców. Podręcznik oferuje oprócz nowych opcji dla postaci, także wiele nowych pojazdów i trzy nowe rasy: Chadra-fan, Xexto i Dresssellian. Pośród nowych pojazdów możemy znaleć takie jak V-Wing, T-Wing czy Z-95 headhunter heavy, z dołączonym hipernapędem.


Walcz ze złowieszczym Imperium Galaktycznym, jako członek Sojuszu Rebeliantów, w Star Wars®: Age of Rebellion™. Tocz partyzancką walkę w całej galaktyce jako żołnierz, lub dostarczaj ważnych informacji jako szpieg. zmierz się z legionami szturmowców, kradnij tajne plany i sekretne kody, zostań na celu i walcz przeciwko największej sile wszechświata. nie ważne jaką rolę wybierzesz, przyszłość galaktyki leży w twoich rękach!
TAGI: Fantasy Flight Games (72) RPG Fantasy Flight Games (13)

KOMENTARZE (5)

 • Lord Bart2015-02-13 13:46:55

  jaaaaa ahahahahahaha dożyłem - po 20 miesiącach wspaniałe FFG wypuszcza coś o soli SW, czyli Mocy ahahahahaha!
  Też będą to sprzedawać za 60 dolców? Bo "betę" sprzedają za 30....

  Nie ma EU, Disney robi film, a wspaniałe erpegi zostały pożarte przez licencjobiorcę, który sprzedaje pojedyncze zapałki z pudełka w cenach butli z gazem... ;(

 • Darth GROM2015-02-13 00:48:42

  Posiadam w kolekcji ponad 2000 artów z SW: FFG w jakości HD, coś absolutnie fantastycznego.

 • Wolf-trooper2015-02-12 15:22:27

  Nareszcie jakiś konkret

 • Alex Wolf2015-02-12 13:47:45

  Dokładnie :) Respect :)

 • Bolek2015-02-12 13:26:05

  Przepiękne rysunki

ABY DODAWAĆ KOMENTARZE MUSISZ SIĘ ZALOGOWAĆ:

  REJESTRACJA RESET HASŁA
Loading..