Rebelianci

Maraton "Rebeliantów" na Disney XD w Polsce

YouTube

Od jutra na polskim Disney XD rozpoczyna się dwudniowy maraton z odcinkami serialu "Star Wars: Rebelianci". W obu dniach rozpoczyna się on o 10:50, choć w sobotę będzie można też od 9:30 zobaczyć "Fineasza i Ferba Star Wars" oraz "Nowe kroniki Yody". Jednak wbrew temu, co można dostrzec na reklamie, nie zobaczymy jeszcze nieemitowanego w Polsce odcinka "Gathering Forces" - w komentarzach do filmiku właściciel kanału odpowiada, że na nowe epizody trzeba będzie poczekać do kwietnia.Ukazała się również polska wersja interaktywnego wideo z bohaterami, które w wersji angielskiej zadebiutowało parę miesięcy temu.Zapraszamy do dyskusji na forum.Tagi: Disney XD (66) Fineasz i Ferb (19) LEGO Star Wars: The Yoda Chronicles (49) Star Wars: Rebelianci (Star Wars: Rebels) (531)

Komentarze (11)

coraz gorzej w naszym kraju o takie rzeczy :P

Tak na poważnie? Chyba, że dla Ciebie twórcy serialu to osoby dubbingujące go i wypuszczające w Polsce :P

nie pamiętam tak chaotycznie wydawanego serialu.

Coś chyba się twórcom Rebeliantów grunt pod nogami pali.

Ja właśnie oglądałem maraton postanowiłem sb zrobić małą powtóreczkę i była informacja że właśnie od marca bd emitowane owe spóźnione odcinki od gatering force xd

Disney to sobie teraz naprawdę robi. Najpierw Polskie premiery były 5 dni po światowych, w tym teaserze jest scena z gathering force ale tego odcinka w weekend nie będzie, mało tego najpierw jest informacja, że kolejne odcinki będą według jednego żródła w marcu,xd podaje za to kwiecień, a nawet maj. O ile Amber ma problemy z prawami autorskimi to XD raczej ich nie ma (i do tego sprzeczne dane dotyczące Polskiej premiery).

Ja widziałem reklamę w "Kaczorze Donaldzie" bo był o Star Wars i byłe reklama Rebeliantów i pisało że nowe odcinki w marcu.

Kwiecień?! Chyba sobie żarty robią! Nic się nie zmieniło jednak, tak samo było na TVP i CN z TCW. Jestem ciekaw, czemu mamy tyle czekać na to... Ostatnio był marzec, teraz kwiecień. Niczym Amber :P. Ech, Polska :P. Niech Moc będzie z Wami.

pamiętajcie... wiele maratonów zakończyło się zejściami. Śmiertelnymi :)

Nie mam kablówki, ale mam internet. Aktualnie nie działa, a siedze na telefonie. Nie moge się doczekać.

A mnie zastanawia, dlaczego nie ma na stronie jeszcze wzmianki o tym, iż kilka dni temu pojawił się pierwszy numer "Darth Vadera".

Bardzo mnie zastanawia skąd te opóźnienie.

Aby dodawać komentarze musisz się zalogować:

Login:
Hasło:

Archiwum wiadomości dla działu "Rebelianci"

Loading..

Ustawienia


Ustaw kolejność w prawej i lewej sekcji.
Możesz przesuwać elementy również pomiędzy nimi.