Świat Filmu

Hamil z brodą w kinach

Dziś na nasze ekrany wchodzi film „Kingsman: Tajne służby” (Kingsman: The Secret Service) Matthew Vaughna. Vaughn („Gwiezdny pył”, „Kick-Ass”, „X-Men: Pierwsza klasa”) był jednym z kandydatów do roli reżysera „Przebudzenia Mocy”. Podobno rozmowy z nim były zaawansowane, jednak ostatecznie nie doszły do skutku, Vaughn zaś mówi wprost, że chętnie nakręcił by jeszcze jakiś film z cyklu „Gwiezdne Wojny”. Ale „Kingsman” ma więcej powiązań z sagą, przede wszystkim rolę Samuela L. Jacksona oraz mniejszą rólkę Marka Hamilla. Warto dodać, że ma tam już brodę. W pozostałych rolach występują Colin Firth, Taron Egerton, Mark Strong, Michael Caine, Jack Davenport, Sofia Boutella, Sophie Cookson. Film bazuje na komiksie Marka Millara i Dave’a Gibbonsa.

Harry Hart rekrutuje i szkoli obiecującego dzieciaka z ulicy do tajnej organizacji szpiegowskiej o której istnieniu praktycznie nikt nie wie. Po ciężkim i kompleksowym szkoleniu agenci walczą z narastającymi zagrożeniami czy genialnymi świrami.W przyszłym tygodniu natomiast na naszych ekranach pojawi się animacja “Spongebob: na suchym lądzie” (The SpongeBob Movie: Sponge Out of Water). W oryginale głosu panu Krabsowi podkładał Clancy Brown (Savage Opress). Niestety u nas film będzie jedynie z dubbingiem.

Na sam koniec zaś mała informacja o „Strange Magic”. Film nie poradził sobie dobrze w kinach w USA, przez trzy tygodnie zarobił jakoś 11,5 miliona USD. Od dziś będzie wyświetlany tam w zaledwie 175 kinach (debiutował w 3020). Niestety nie ujawniono informacji o budżecie tej produkcji. Zobaczymy też, czy faktycznie pojawi się w polskich kinach 5 kwietnia.Tagi: Clancy Brown (15) Mark Hamill (313) Samuel L. Jackson (271) Strange Magic (10)

Komentarze (3)

To film robiony dla gimnazjalistów?

Kingsman jest miodzio, własnie wróciłem z kina - polecam każdemu :D

Niestety? Polski dubbing do SpongeBoba jest spoko, więc nie rozumiem o co chodzi? Bo nie usłyszymy gościa, który kiedyś tam podstawiał głos do kilku odcinków TCW?

Aby dodawać komentarze musisz się zalogować:

Login:
Hasło:

Archiwum wiadomości dla działu "Świat Filmu"

Loading..

Ustawienia


Ustaw kolejność w prawej i lewej sekcji.
Możesz przesuwać elementy również pomiędzy nimi.