TWÓJ KOKPIT
0

Łotr 1

Kilka kolejnych wieści o spin-offie

2015-02-16 21:06:50

Redaktorzy Making Star Wars dowiedzieli się kilku rzeczy na temat pierwszego spin-offa.

Po pierwsze, wygląda na to, że biura produkcyjne pracują pełna parą od 5 stycznia.

Po drugie, artyści dopiero zaczęli pojawiać się w Pinewood, ale jednocześnie koncepty niektórych rzeczy wciąż powstają, acz już na miejscu. Jest to o tyle ciekawe, że większość konceptów do filmu wcześniej powstawała raczej w San Francisco, w siedzibie Lucasfilmu, gdzie widzieliśmy choćby Garetha Edwardsa oblewającego się wodą. Tam są rozwijane pomysły, natomiast realizacja odbywa się w Wielkiej Brytanii. Dlatego właśnie tam teraz są potrzebni artyści, by móc pewne rzeczy poprawić lub uszczegółowić na miejscu.

Po trzecie, plany są już budowane i rozwijane.

Po czwarte, nie wszystkie decyzje podjęto. Zostało jeszcze kilka kluczowych, które twórcy muszą ustalić. Scenariusz także jest poprawiany pod okiem Chrisa Weitza.

Po piąte, wszystkie te bzdury o spin-offie, w tym kwestia zbroi Boby Fetta i Sabine, to informacje wyssane z palca. Raczej sugerują, że mimo wszystko będzie to film o Hanie Solo i ponownie wracają do plotki o angażu Aarona Paula. Konkurencyjne źródła zaś sugerują, że Felicity Jones zagra Leię, która będzie główną bohaterką spin-offa. Oczywiście nie ma żadnych potwierdzeń tej informacji, być może należy tę plotkę dołączyć do przechodniej zbroi Boby i spin-offa o Sabine.

Wiele natomiast wskazuje na to, że zdjęcia ruszą raczej w okolicach kwietnia-czerwca, a nie lutego. Prawdopodobnie szablon terminów produkcyjnych będzie bazował, a nawet powielał, ten z „Przebudzenia Mocy”, choć niekoniecznie tym razem będziemy mogli spodziewać się zwiastuna zajawkowego na rok przed. Zresztą jak widać w przypadku scenariusza, tu już mamy poślizg.

Inne źródła zaś wracają do tematu castingu aktorki do roli głównej. Na razie plotki mówią, że ostatecznie wybrano Felicity Jones. Natomiast okazuje się, że tych aktorek było trochę więcej niż cztery znane (Felicity, Tatiana Maslany, Roney i Kate Mara), co akurat nie jest specjalnie dziwne. Źródła te jednak potwierdzają udział Mackenzie Davis („Słowo na M”, „Ten niezręczny moment”). Wiemy, że aktorka ta jednak odpadła.

Gary Whitta odetchnął trochę już od „Gwiezdnych Wojen” i ostatnio nawet trochę o nich poopowiadał. Niewiele, bo jak sam twierdzi, sekretność jeśli chodzi o spin-offa jest prawie taka sama jak w przypadku filmu J.J. Abramsa, więc niewiele może mówić na ten temat. Obiecał natomiast, że już po premierze, czyli w grudniu 2016, powie trochę więcej na ten temat. Przyznał natomiast, że klasyczna trylogia to filmy, który dla niego, podobnie jak dla całego pokolenia filmowców, stały się punktem przełomowym. Czymś, co naznaczyło ich karierę, a w wielu przypadkach uświadomiło, że chcą być filmowcami.
TAGI: Chris Weitz (38) Felicity Jones (109) Gareth Edwards (171) Gary Whitta (82) J. J. Abrams (536) Lucasfilm (652) Łotr 1 (spin-off) (507) Plotki (1183)

KOMENTARZE (8)

 • Jedi Connos2015-02-20 13:36:33

  Obejrzał bym spin-off o Darth Maul lub o Ashoce Tano

 • losiu412015-02-17 14:50:24

  No właśnie Piett myslisz, że jesteś śmieszny, raczej żałosny.

 • Kolega2015-02-17 08:18:49

  Przykry z Ciebie troll Piett

 • darth sheldon hiszpański inkwi2015-02-17 00:11:12

  ->Piett Powstaje Indiana Jones 5

 • Piett2015-02-16 22:46:45

  Poczochram się po ogonie, to będzie godne pożegnanie z postacią na miarę Indiany Jonesa i Królestwa Kryształowej Czaski :D.

 • Vos2015-02-16 22:00:55

  Nie jest to wielkie zaskoczenie, ten koniec lutego był zbyt piękny, by mógł być prawdziwy. :D

 • Daakman2015-02-16 21:49:05

  Wolałbym, żeby historię o postaciach takich jak Han Solo, Leia czy Luke zostawić komiksom, książkom i grom (no i zbliżającej się kolejnej trylogii oczywiście). Jakoś nie wyobrażam sobie kogokolwiek innego w ich rolach. Ford, Fisher, Hamill i kropka.

 • karioka2015-02-16 21:33:20

  nie wierzę w to ;)

ABY DODAWAĆ KOMENTARZE MUSISZ SIĘ ZALOGOWAĆ:

  REJESTRACJA RESET HASŁA
Loading..