Świat Filmu

Harrison Ford rozbił się samolotem

Harrison Ford został ranny w wypadku lotniczym. Jego stan jest stabilny a życiu nie zagraża żadne niebezpieczeństwo.Harrison Ford leciał zabytkowym jednosilnikowym samolotem z 1942. Jakieś 20 minut po starcie z lotniska w Santa Monica stwierdził, że ma problemy z silnikiem i po konsultacjach z wierzą kontroli lotów postanowił wrócić. Zawrócił, ale nie udało się osiągnąć celu. Awaryjnie próbował lądować na polu golfowym, które znajduje się niedaleko pasa startowego (ok. 400 metrów), rozbił przy tym samolot, acz nie doszczętnie. Aktorem bezzwłocznie zajęło się dwóch lekarzy, którzy byli na polu golfowym, a następnie przewieziono go do szpitala. Zresztą z wraku pomagali wyciągnąć go golfiarze. Aktor podobno krwawił, ale mógł poruszać swoimi kończynami. Początkowe komunikaty o zdrowiu Forda były bardzo niepokojące, jednak syn Ben Ford uspokoił wszystkich, podając że stan Harrisona nie jest tak poważny, jego ojciec jest poobijany, ale cały. Niektóre źródła podają, że odtwórca Hana solo został ranny, ma urazy głowy i mógł się połamać, acz nie zostało to potwierdzone. Pierwotne doniesienia prasowe sugerowały, że znajduje się on w stanie krytycznym, na szczęście szybko je zdementowano.

W zeszłym roku Ford miał wypadek na planie podczas kręcenia „Przebudzenia Mocy”. Wówczas musiano zrobić przerwę w czasie zdjęć, po to by aktor mógł przejść rekonwalescencję. Wypadek Harrisona nie koliduje z żadnymi terminami zdjęciowymi. Najbliższy film w którym Ford ma mieć udział to sequel „Łowcy androidów”, do którego zdjęcia mają ruszyć w przyszłym roku. Do tego czasu aktor powinien dojść do siebie.Tagi: Harrison Ford (478) Tragedia (4)

Komentarze (14)

_kefaa7. Bastion Polskich Fanów Star Wars. Temat_Harrison Ford rozbił się samolotem. 2015-03-06 19:11:31. Piątek. Witajcie Wszystkie, Wszyscy. „He has no ticet”? Czyżby Harrison Ford komuś się naraził? Może to jest przyczyną „klątwy” a nie zeszmacanie oryginału. Brytyjczykom ( „Angolom” jak mówią niektórzy) ktoś spalił zabytkowy okręt. Pozdrawiam Piotr Jaworski, kefaa7@interia.pl , kefaa7, Homo grodecensis, pisane Wednes_day – Mit_t_wo_c_h_nen – Středa – Środa, 2015_03_11_20_27 (2015_03_12_20_28 starego stylu, czas naturalny) [CG]. Pozdrowienia dla Ich Wysokości Padmé Naberrie Amidala i Leia Organa Solo (urodzona jako Leia Amidala Skywalker) a w zaistaniałej sytuacji szczególnie dla Pana Hana Solo(Harrisona Forda). Good Luck God Luke Skywalker i Cała Ekipo.

Przecież wspominał w Ostatniej Krucjacie, że latać potrafi... ale lądować nie! :D

Han Solo jest niezniszczalny, podobnie jak Sokół Millenium. Szkoda że samolocik to nie Sokół, a w tej chwili Harrison nie był Hanem

"Latać umiem, ładować nie" :)

http://i.imgur.com/SuDSTHm.jpg

Ale jak na to patrzę z boku... coś, coś naprawdę lubiącego kino, nie chce by oryginał by zeszmacany. Nie udało się przed EVII, nie udało się przed... nie mogę tego wymówić, może uda się na planie?

heh widzę że bastionowa redakcja ma monopol na wiadmości xD.

Drzwi statku na Niego spadły, teraz się rozbił. Jak wcześniej: no ticket

Widziałem to przykre zdarzenie jakieś 20 min temu w wiadomościach. I jestem zaskoczony tom sytuacją. A szczególnie że Ford jest jednym z głównych aktorów star wars.

"Never tell me the odds!" :D

Wracaj do zdrowia Harrison :) Trzymamy kciuki :)

No niestety, awionetka to nie Sokół

Aby dodawać komentarze musisz się zalogować:

Login:
Hasło:

Archiwum wiadomości dla działu "Świat Filmu"

Loading..

Ustawienia


Ustaw kolejność w prawej i lewej sekcji.
Możesz przesuwać elementy również pomiędzy nimi.