TWÓJ KOKPIT
0

Sprośne okruchy

Tragedia Keiry – nie może pić!

2015-03-12 17:42:51

Tegoroczne Oskary nie były zbyt udane dla Starwarsówka. Trochę awansem trzymaliśmy kciuki za Felicity Jones, ale przepadła. Nominowana w kategorii najlepsza aktorka drugoplanowa Keira Knightley nie dość, że także nie wygrała, to jeszcze miała iście zmarnowaną imprezę. Pewnie gdyby mogła, to bawiłaby się razem z polskimi aktorkami reprezentującymi „Idę”, ale niestety nie mogła. Przez ciążę Keira musi zachowywać abstynencję, a na Oskrach, gdzie jedzenie nie ma, ale napoje alkoholowe są, w dodatku płynące strumieniami, był to dla niej wielki problem. Powiedziała nawet Ellen DeGeneres (była prowadzącą gali), że nie może się doczekać, kiedy znów będzie mogła się napić. Jak przyznała, poszła tym nawet do lekarza i zapytała go kiedy będzie mogła się znów napić! Jej mąż świetnie się bawi na takich imprezach, pije za dwóch, a Keira może co najwyżej jeść za dwóch. Pić też by chciała, a o tych jej ciągotach wiemy już od dawna. Niestety wpierw aktorka musi urodzić, a potem pewnie jeszcze wykarmić dziecko, więc musi jeszcze trochę pocierpieć.

Nie tylko dla Keiry te Oskary zakończyły się tragicznie. O ile Knightley miała jedynie zmarnowaną imprezę, to drugiej bohaterce czkawka odbijała się jeszcze przez parę dni. I to nie od picia. Lupita Nyong’o została bowiem okradziona na Oskarach! Może nie do końca na Oskarach, ale prawie można tak powiedzieć. Otóż Lupita jako jedyna aktorka z naszego Starwarsówka wyszła w tym roku na scenę, by wręczyć Oskara. W końcu jest zeszłoroczną zdobywczynią tej nagrody, a to do czegoś zobowiązuje. Lupita postanowiła przyćmić wszystkich swoją kreacją. Miała suknię Calvina Kleina wyszytą 6000 pereł. Strój był wart jakieś 150 tysięcy dolarów. Suknię zaprojektowano specjalnie dla niej, a odpowiadał za to Fransciso Costa. W środę już po ceremonii okazało się, że suknia zniknęła z pokoju hotelowego Lupity! Została ukradziona. Policję postawiono na nogi. Media zaczęły nawet się rozpisywać, że kreacja jest warta 10 milionów USD. Potem okazało się, że niekoniecznie, bo perły w większości były sztuczne... więc kosztowała z pewnością dużo mniej. No i złodziej miał problem, by upłynnić tą sukienkę. Ostatecznie zadzwonił na policję i się przyznał. Ale z pewnością Lupita na zawsze zapamięta te Oskary.

Kończymy temat Oskarów, Akademii i tak dalej. Wygląda na to, że George Lucas zapragnął być trochę jak papież Franciszek i szokować ludzi swoim zwyczajnym zachowaniem. Pojawienie się na planie dokumentu o odpadach radioaktywnych zwyczajne nie jest, cóż nie od razu Rzym zbudowano. Skoro Chicago jest już spalone, Flanelowiec poleciał do Nowego Jorku i poszedł sobie do sklepu Midtown Comics. Od razu go przyczajono i cyknięto fotkę. Ot, zwykły człowiek, który rzucił „Star Warsy” dla kobiety i teraz czasem zagląda do sklepu z komiksami.


TAGI: Felicity Jones (110) George Lucas (1107) Keira Knightley (235) Lupita Nyong`o (93) Plotki (1202)

KOMENTARZE (5)

 • Lord Bart2015-03-13 15:21:31

  aaaa oscarowe żarcie jest całkiem spoko, również stoły na prywatnych afterkach są całkiem niezłe, więc nie wiem skąd ta plota o alko-only ;)

 • Lord Bart2015-03-13 15:19:01

  chodzi o sprzedać, odsprzedać, posprzedawać, wyprzedać, wysprzedać, rozprzedać, zbyć, spieniężyć, odstąpić, przehandlować, zhandlować, opchnąć, opędzlować, opylić, spuścić, odpalić, wetknąć, wcisnąć, wepchnąć, wepchać, wlepić, wyzbyć się, pozbyć się, posp.wtrynić, †przefrymarczyć

  swoją drogą chciałbym mieć fotkę z Lucasem. chyba ;P

 • darth sheldon hiszpański inkwi2015-03-13 08:15:20

  ?

 • darth sheldon hiszpański inkwi2015-03-13 08:15:04

  O co chodzi z tym upłynnianiem.

 • Kolega2015-03-12 18:28:36

  zdaje się, że kupił 3 komiksy star wars z tego co napisali gdzie indziej :)

ABY DODAWAĆ KOMENTARZE MUSISZ SIĘ ZALOGOWAĆ:

  REJESTRACJA RESET HASŁA
Loading..