Różne

Dzień Gwiezdnych Wojen na morzu

Póki co wciąż brakuje oficjalnych wieści na temat Star Wars Land (choć podobno coś więcej będzie wiadome w 2016, może wtedy ruszy?), czy jak ta atrakcja Disneya będzie się nazywać, ale Disney ma trochę szersze plany i zamierza zarabiać na „Gwiezdnych Wojnach” w jeszcze jeden sposób. Otóż Disney jest właścicielem luksusowych okrętów, które znajdują się w Disney Fantasy na zachodnich Karaibach. Osiem z nich zostanie przerobionych tak, by mogły się tam odbywać całodniowe imprezy zwane „Star Wars Day at Sea”. Pierwsze rejsy będą miały miejsce w 2016.

Na pokładzie będą ludzie przebrani za Dartha Vadera, Chewbaccę, Bobę Fetta, szturmowców i wielu innych bohaterów „Gwiezdnych Wojen”. Będą organizowane z nimi spotkania, będzie też można natknąć się na nich na pokładzie. Gości oczywiście też zachęca się do przebierania w kostiumy.

Na pokładzie będzie też zorganizowana specjalna wersja szkolenia w akademii Jedi pod okiem mistrza Jedi, który nauczy młodych padawanów jak walczyć mieczem świetlnym. Potem będą mogli się zmierzyć z Darthem Vaderem.Będzie też dużo różnych konkursów wiedzowych, w których udział brać mogą nie tylko dzieci, ale i całe rodziny. Zakres wiedzy to filmy i seriale, czyli jedyne co się naprawdę liczy i interesuje większość sympatyków „Gwiezdnych Wojen”. Nie jest wymagana znajomość żadnych komiksów, książek czy gier.

Będzie też wiele zabaw dla najmłodszych, związanych z różnymi sprawnościami czy zabawami twórczymi.

Wieczorem dorośli też znajdą coś dla siebie. Odtworzono kantynę z Mos Eisley, będzie tam stosowna muzyka oraz tematyczne koktajle.

Goście będą mogli na pokładzie obejrzeć sobie pierwsze sześć filmów, a także odcinki serialu „Rebelianci”.

Dodatkowo na niektórych rejsach będą specjalni goście, którzy zajmowali się „Gwiezdnymi Wojnami”. Będzie więc okazja do porozmawiania z nimi, zrobienia sobie zdjęć, czy zebrania autografów.

Wieczorem wielka zabawa na pokładzie, z muzyką, tańcami, grami i sztucznymi ogniami, laserami i innymi pokazami. Będzie też specjalna zabawa-przedstawienie, interaktywne z udziałem gości i postaci z „Gwiezdnych Wojen”.

Na razie rejsy przewidziano na 9 i 23 stycznia, 6 i 20 lutego, 5 i 19 marca, 2 i 16 kwietnia 2016. Rejs trwa siedem dni, jeden z nich jest dniem „Gwiezdnych Wojen”, w pozostałe będą inne atrakcje. Okręty zatrzymują się w Port Canaveral, Cozumel, Kajmanach i prywatnej wyspie Disneya na Bahamach. Więcej o rejsie przeczytacie tutaj. Ceny biletów przekraczają 3000 USD, w zależności od rejsu mogą się trochę różnić.Tagi: Disney (371)

Komentarze (4)

Ma banderę - to okręt. A czy ma, czy nie ma to nie wiem. Znając życie i Disneya pewnie ma. Ale okręt - choć to nazwa nie fachowa - to także duży statek morski (SJP, wikipedia).

Nahen ma rację, okręty to są wojenne, wszystko poza nimi to statki.

Mała uwaga do tekstu: To nie są OKRĘTY tylko STATKI.

Aby dodawać komentarze musisz się zalogować:

Login:
Hasło:

Archiwum wiadomości dla działu "Różne"

Loading..

Ustawienia


Ustaw kolejność w prawej i lewej sekcji.
Możesz przesuwać elementy również pomiędzy nimi.