Świat Filmu

Obsada Epizodu VII: Daisy RidleyDaisy Ridley jest angielską aktorką, która urodziła się 10 kwietnia 1992 roku. Uczęszczała do Tring Park School, którą ukończyła w 2010 roku - szkoła ta specjalizuje się w nauce tańca oraz innych elementów sztuk teatralnych. Prywatnie Daisy spotyka się z aktorem Charliem Hamblettem.

Swoją karierę aktorską zaczęła w 2013 roku od występów w filmach krótkometrażowych. Zagrała m.in. w nominowanym do Nagrody Brytyjskiej Akademii Filmowej filmie Lifesaver będącym częścią kampanii informacyjnej na temat udzielania pierwszej pomocy (można się z nim zapoznać na tej stronie life-saver.org.uk - Daisy występuje w trzeciej części) oraz filmie sci-fi pt. Blue Season, który prezentujemy poniżej.Również w 2013 roku Daisy zagrała epizodyczne role w trzech brytyjskich serialach telewizyjnych: Youngers, Toast of London i Casualty (w Polsce emitowany pod tytułem "Gra o życie"). Jeśli chodzi o filmy pełnometrażowe to jak na razie Daisy nie ma się czym pochwalić, sceny z jej udziałem w filmie "Seksualni, niebezpieczni 2" wycięto, a niezależny brytyjski horror w którym wystąpiła ("Scrawl") wciąż jest w fazie post-produkcji. Przebudzenie Mocy będzie zatem jej pierwszą dużą produkcją.

Wszystkie sylwetki przybliżane w ramach poznawania nowej ekipy Epizodu VII znajdziecie w tym miejscu.Tagi: Daisy Ridley (222)

Komentarze (5)

kocham ją <3 jest genialna <3 czekam na epizod VIII

Jak dla mnie świetnie wpasowała się w postać Rey. Ta rola była jej pisania

wolałbym Daisy Marie...

Ja już wiem, że Daisy będzie moją ulubioną aktorką z E7. Bo przynajmniej jest ładna.

10 kwietnia?! Przypadek? Nie sądze.
"Wam zabrali prezydenta, a nam Kanon"!

Aby dodawać komentarze musisz się zalogować:

Login:
Hasło:

Archiwum wiadomości dla działu "Świat Filmu"

Loading..

Ustawienia


Ustaw kolejność w prawej i lewej sekcji.
Możesz przesuwać elementy również pomiędzy nimi.