Gry komputerowe

Zapowiedź patcha 3.2 w "The Old Republic"

dulfy.net

Wczoraj na stronie dulfy.net odbył się czat z producentami gry "The Old Republic", na którym omawiano głównie kolejny ważny wątek, który pozostawił po sobie dodatek "Shadow of Revan". Rozwiązanie nastąpi w patchu o numerze 3.2, zatytułowanym "Rise of the Emperor", który zadebiutuje 28. kwietnia.

Odwiedzimy w nim planetę Ziost, byłą stolicę Imperium Sithów. Jest to zimna, niegościnna planeta, na której czuć Ciemną Stronę Mocy i obecna siedziba odrodzonego Imperatora. Jest to też miasto, podobne do Dromund Kaas, znajdujące się na obszarze bogatym w jaskinie. Poznamy też nową, niezwykłą grupę Jedi, zwaną Szóstym Kręgiem. Nastawiona jest ona na walkę, nie medytację.Poza tym omówiono inne kwestie związane z grą. I tak:

Jeśli chodzi o system podróżowania, nastąpią ułatwienia: wszystkie miejsca, do których można dotrzeć taksówką, będą już odblokowane. Opcja "szybkiej podróży" (quicktravel) zostania zmniejszona do 6 minut bez wykupionej zdolności. Ze zdolnością wykupioną będą to 3 minuty. Planetarne punkty do szybkiego podróżowania odblokują się same, nie trzeba będzie już na nie naciskać.

Pokazano także kreator strojów, mający 16 miejsc, które można odblokować. Każde będzie miało dowolną selekcję strojów, ale główny strój jaki mamy na sobie pozostanie nie zmieniony.

Do 29. marca byli subskrybenci mogą wrócić do gry na 7 darmowych dni. Obecni otrzymają specjalny kryształ do broni w 4 wersjach.Czwartego maja zaś wszyscy gracze otrzymają astromecha M4-1S.Temat na forum.Tagi: The Old Republic (499)

Komentarze (16)

ToR się skończył zdecydowanie i definitywnie. Siedziałem w tej grze od bety i do ostatniego patcha grało się fajnie i chciało się logować teraz jednak to już inna bajka.
Dwie klasy od 3.0 są non stop faworyzowane a inne dostają nerf za nerfem. Nowe hardowe flashpointy juz się przejadly po ich taktycznych wersjach nie wspominając ze te z poprzedniego contentu wciagaly bardziej nawet mimo że powtarzalo się je nieskończoną ilość razy. Nowe operacje... cóż beznadziejne i bezsensowne. Wystarczy spojrzeć na te z poprzedniego contentu... one przynajmniej w sensowny i klarowny sposób wpisywaly się w sytuację galaktyki i samego storyline każdej z klas a te nowe to jakieś takie "wjedz zabij wyjdź zapomnij".
Także tak ToR umarł a jeśli nawet jeszcze nie to dogorywa w bolesnej agonii.

Czy TOR umarł nie zgodzę się z tym twierdzeniem. Ponieważ do MMO zawsze odczuwałem niechęć (wszystkie poprzednie MMO mnie odrzucały po pierwszej godzinie gry) tak też do TOR-a podchodziłem ostrożnie, jednak mimo wszystko mnie do siebie przekonał. Gram już od trzech miesięcy i mogę powiedzieć, że cały czas coś się dzieje, ludzie grają, tłoku nie ma na serwerach jednak graczy jest wystarczająco by się dobrze bawić.
Pozdrawiam
MvF

p4v to dziwne to wszystkie wątki Inquisitora dalej są prowadzone w imperium bez imperatora...

nie on sie nigdy nie zaczoł!!!!!!!

TOR się skończył!!!!11one

cieszę się, że wracasz do zdrowia Urth ;)

Vader, zawsze żył. Knight nie zabija imperatora, tylko jego naczynie, Głos.
Jest to wyjaśnione pod koniec fabułki Warriora lub w trakcie przechodzenia Makebu Warriorem, dokładnie nie pamiętam. Po prostu dostajesz maila od Sługi, który zapewnia że imperator żyje.

To imperator żyje jednak? Kiedy go przywrócili?

ScottenPl-> EA podpisało umowę z Disneyem, że będzie tworzyło gry Star Wars dla niego. Co do tego czy TOR jest kanoniczny zależy jak w EP7 poprowadzą genezę Sithów, mogą zmienić tylko historię Sithów Ruina i nowych wojen Sithów lub też całkowicie wszystko włącznie z Naga Sadowem.

SWTOR ma zostać wprowadzony do kanonu jak EA i Bioware się dogada z Disneyem

Czekam na kanoniczną grę MMO ;)

nie gram od 6 miesięcy, to już nie to samo

Takie rzyjątka, które są niestety martwe w TOR`ze :((((

Nowy w Internetach(Bastionie) :P ?

Co to są rzyje? ktoś wie.
Ja gram regularnie i spotykam sporo osób w świecie gry, tak więc nie należy sądzić po sobie.

... ta gra jurz nie rzyje!

Przecież...

Aby dodawać komentarze musisz się zalogować:

Login:
Hasło:

Archiwum wiadomości dla działu "Gry komputerowe"

Loading..

Ustawienia


Ustaw kolejność w prawej i lewej sekcji.
Możesz przesuwać elementy również pomiędzy nimi.