Różne

Nowe czasopismo - Mistrz Jedi

Egmont Polska

Jeżeli mieliście okazję zajrzeć ostatnio do kiosku lub salonu prasowego to być może natknęliście się na nowe czasopismo Star Wars od Egmontu. Chodzi o "Mistrza Jedi", którego pierwszy numer trafił w tym miesiącu do sprzedaży. Na stronie wydawcy można znaleźć następujący opis nowego pisma.

W każdym numerze młodzi Padawani znajdą m.in. mnóstwo informacji na temat planet, bitew, ważnych wojowników, obcych ras, a także słynnych rycerzy JEDI, którzy zapisali się na kartach historii Galaktyki! Interesująco zapowiadają się również na łamach magazynu liczne ciekawostki o sprzęcie, pojazdach, czy robotach występujących w danym epizodzie filmowym. Część pisma będzie poświęcona także aktywnej rozrywce umysłowej, będą się na nią składały zagadki, łamigłówki, testy i konkursy.

„Star Wars Mistrz Jedi” stanowi świetny przewodnik po świecie Gwiezdnych Wojen, jak i kurs, który pozwala przygotować się do bycia Rycerzem Jedi. W poszczególnych wydaniach na entuzjastów Star Wars będą czekać specjalne prezenty: plakaty oraz zestawy naklejek związane z kultową sagą.


Nowa pozycja, której grupą docelową mają stanowić chłopcy i dziewczynki mający siedem lub więcej lat, ma ukazywać się co 6 tygodni. Cena jednego egzemplarza, o objętości 32 stron, wyniesie 8,99 zł. Pierwszy numer, który w całości poświęcono Mrocznemu widmu trafił do sprzedaży 11 marca.

Temat na forum.Tagi: Czasopisma (234) Egmont Polska (596) Mistrz Jedi (czasopismo) (1)

Komentarze (16)

Niestety nie doczekamy się numeru 2. Właśnie dzwoniłem do Egmontu i dowiedziałem się, że projekt nie będzie kontynuowany. Ma być natomiast wydana jakaś niespodzianka związana z Epizodem VII.

kupiłem i nie żałuje, czekam na kolejny numer :) tym razem poświęcony Atakowi klonów. ucieszyło mnie że rok zerowy został zachowany po staremu zgodnie z chronologią EU i że prawdopodobnie nie będzie numeru o Wojnach Klonów, a zwłaszca o Rebeliantach.

MMK -> Może autorzy gazetki postanowili być mądrzy i dzięki temu olali gówna z TCW? :)

Naklejki na wypasie.. zawartosc taka sobie, ale dzieciakom sie przyda wprowadzenie przed Ep VII... czekam na naklejki z Ataku Klonow :D heheheh

Czemu w tej gazecie pisze że Darth Maul zginął w 32 BBY ? Przecież pojawia się w The Clone Wars ?

Świetna wiadomość! Nie mogę się doczekać, teraz jeszcze czekam na następujące premiery:
-Elementarz z Mon Mothmą
-Klocki duplo "wioska Ewoków"
-książeczka, w środku której znajduje się rozkładany papierowy model R2-D2
-No i oczywiście więcej gadżetów z Angry Birds SW! Nie mogę się doczekać nowej serii tornistrów oraz kredek świecowych!

Kiedy Lord Sithów?

Jest Yoda, jest mój zakup. Ale chyba specjalnie wiernym klientem nie będę, wolę Rebeliantów (nowy canon żondzi).

Problem w tym, że dorośli nawet jak już wyrośli to kupują te "rzeczy" dla dzieci. To cała tajemnica disneya, np. promują młode gwiazdeczki i zarabiają krocie, bo mamo kup mi plecak z hanną montaną w tej chwili to jest, mamo kup mi plecak z violettą... ;)

Vergesso >>> Ja do dzieci nic nie mam. Niech się interesują SW. Ale to nie oznacza, że wszystko ma być dla nich. Bo tak, to później podrosną i spojrzą na to wszystko inaczej. A wtedy nie dostrzegą w SW niczego atrakcyjnego dla kogoś, kto dzieckiem nie jest. Bo SW to będą dla nich same takie badziewne gazetki czy Rebelianci. Jak Disney nie zacznie cos robić dla dorosłych fanów, to będzie tak, że ludzie będą to porzucać jak dorosną, bo nie znajdą w tym nic dla siebie. Gdy my dorastaliśmy mieliśmy sporo SW, które opowiadało dobre historie i pokazywało, że SW to nie tylko machanie mieczami. A teraz Disney sprowadza wszystko tylko do tego.

Seller -> A ty przypadkiem kiedyś nie stawałeś w obronie dzieci na Bastionie? No no, co za miła odmiana :D

Znowu same rzeczy dla dzieci. Dziwię się czemu tyle wydają do bahorów, które mają niską siłą nabywczą, a dla nerdów którzy wydają na swoje pasje tysiące złotych nic nie ma.

Ja mam i polecam. Umieszczono tam imię Palpatina!

Czyli pani w kiosku dziwnie na mnie popatrzy jak to kupie hahah.. Ale z ciekawosci chetnie sie zapoznam z zawartoscia ;)

Czekam na gazetkę "Lord Sithów" :)

Aby dodawać komentarze musisz się zalogować:

Login:
Hasło:

Archiwum wiadomości dla działu "Różne"

Loading..

Ustawienia


Ustaw kolejność w prawej i lewej sekcji.
Możesz przesuwać elementy również pomiędzy nimi.