Różne

Join the Dark Side

Kolejna koszulka, dostępna na portalu OtherTees, nazywa się Join the Dark Side. Tym razem grafika znajdująca się na niej zachęca do wstąpienia do Imperialnej armii, aby zmiażdżyć Rebelię. Standardowa koszulka kosztuje 35 zł, oprócz tego dostępne są wersje damskie, dla dzieci i bluzy. Wpisując podczas zakupu kod BastionStarWars otrzymacie 3 zł zniżki. Koszulka dostępna jest w sprzedaży do jutra do godz. 22:00.Tagi: koszulki (83) OtherTees (41)

Komentarze (5)

@Future86 - moja najstarsza koszulka z OtherTees ma ponad 3 lata. xD Materiał jest już mocno zniszczony (wina intensywnego użytkowania i wielokrotnego przycięcia paskiem do spodni), ale nadruk wciąż jest. Mam też kilka innych ich koszulek, używam i nie zauważyłem pogorszenia jakości. Polecam. :D

Future86 -> mam już od nich 3 koszulki, z czego najstarsza ma ponad pół roku (regularnie chodzona i prana) i wszystkie się trzymają bez zarzutu.

->Future86
Kupiłem jakiś czas temu (może pół roku) i jak na razie trzyma się nieźle, prana już była wielokrotnie ale nie widać spękania ani sprania nadruku (na razie :)). Za 30 zł można brać, lepszej za tą cenę nie dostaniesz :)

Zna ktoś może jakość tych nadruków? Po ilu praniach koszulka jest do wyrzucenia? Pytam bo już któryś raz zastanawiam się nad zakupem.

Aby dodawać komentarze musisz się zalogować:

Login:
Hasło:

Archiwum wiadomości dla działu "Różne"

Loading..

Ustawienia


Ustaw kolejność w prawej i lewej sekcji.
Możesz przesuwać elementy również pomiędzy nimi.