Bastion

Bastionowe koszulki

Sześć lat temu po raz pierwszy uruchomiliśmy sprzedaż koszulek z logotypem Bastionu. Od dłuższego czasu jednak nie było można ich już nabyć. Mamy w związku z tym przyjemną informację dla tych wszystkich, którzy chcieliby je mieć - znowu istnieje taka możliwość!

Tym razem dostępne są dwie Bastionowe grafiki. Pierwsza to logotyp Bastionu stworzony przez Petera_D. Druga, przygotowana przez Kathi Langley, to część Bastionowego loga wraz z kultowym hasłem, które regularnie od wielu lat pojawia się na forum Bastionu

Koszulki dostępne są w różnych wersjach (męskie, damskie, z długim/krótkim rękawem), kolorach i rozmiarach. Jeśli chcecie jakąś nabyć, sami możecie wybrać taką aby pasowała Wam jak najlepiej. Cena zaczyna się od 33 zł za koszulkę z logotypem i może wzrosnąć w zależności od wybranego wzoru. Koszulki nabyć można w tym miejscu.

Poniżej prezentujemy natomiast oba wzory oraz gotową koszulkę, która w ramach testów jakościowych zaliczyła już kilka prań.Tagi: Bastion (137) koszulki (83)

Komentarze (23)

Poprawione, już działa ;)

"No input file specified." Chyba nie działa

FAJNIE BY BYŁO JAKBY BYŁY RÓWNIEŻ W DAMSKICH ROZMIARACH...

Mi się podoba zielona, ale tekst mógłby być lepszy :-)
http://twojtyp.pl/gry

Vigi masz rację, ale niestety męskie są dużo ładniejsze i mają ciekawsze hasła<a href="http://twojtyp.pl/gry/automaty-hazardowe-do-grania-na-komputerze.html">.</a>

Jak by była taka tylko że z napisem po angielsku to bym zabrał do stanów na celebration.

albo "Im a Hejter with ->"

Zróbcie koszulkę "Bastionowicz Expanded Universe / Śmierć Disneyowi" to zamówię kilka.

Nie kumam hasła, jakaś podpórka ?

Będzie jeszcze kilka modeli koszulek, spokojna twoja rozczochrana ;) Jeśli ktoś ma jakieś uwagi co poprawić/dodać to jest temat: http://star-wars.pl/Forum/Temat/19662. W ogóle to to byłą taka uproszczona wersja pewnej myśli, a tymczasem wzór jakoś został siłą inercji :P

Dlaczego jeszcze nie ma koszulek z slynnymi cytatami Irona jak "Wyszkolony na Maksa!" ?

Popieram Dragona! :P Ale "Bastion schodzi na psy" biorę! xD

jak będzie koszulka "Bastion to sta..." to wtedy kupię :D

Fajnie by było jakby można też swój nick mieć.

Ja tylko czekam aż SB zatwierdzi kolejne projekty. Będziemy boki zrywać.

Ta ogólna fajna, natomiast ta z hasłem nie bardzo, głównie ze względu na to, że kontekst jest znany tylko wąskiej grupie na forum.

Tylko czarna wygląda ok, a mam już dosyć czarnych. Przy pozostałych kolorach pewne elementy się zlewają z tłem. Nie można było użyć innych kolorów nadruku dla każdego koloru koszulki?

Dobrze, że są też damskie, bo zwykle tematyczne T-shirty to wielkie "namioty" dla facetów :D

Aby dodawać komentarze musisz się zalogować:

Login:
Hasło:

Archiwum wiadomości dla działu "Bastion"

Loading..

Ustawienia


Ustaw kolejność w prawej i lewej sekcji.
Możesz przesuwać elementy również pomiędzy nimi.