Gry komputerowe

Visceral Games ujawnia tytuł swojej gry! [Prima Aprilis]
Jakiś czas temu informowaliśmy, że studio Visceral Games pracuje nad nową grą ze świata Gwiezdnych Wojen czerpiąc z najlepszych wzorców takich jak GTA V, Assassin's Creed czy seria Batman Arhkam. Tak jak się tego spodziewaliśmy, zasłona tajemnic opadła wraz z premierą Battlefield Hardline i studio postanowiło podzielić się ze światem tytułem nowej gry.

Star Wars: Builders -tak nazywać się będzie gra twórców ostatniego Battlefielda. W grze wcielimy się w architekta przemierzającego świat w sposób znany z serii GTA. Naszym zadaniem będzie odbudowa zwiedzanych planet, zniszczonych po wydarzeniach opisanych w filmach. Przyjdzie nam się zmierzyć zarówno z konsekwencjami Wojen Klonów, Galaktycznej Wojny Domowej jak i wydarzeń, które dopiero zobaczymy w nadchodzącym filmie. Proces budowy będzie nieco podobny do tetrisa i popularnej Yengi, trzeba będzie tak ułożyć elementy aby budynek nie zapadł się pod własnym ciężarem. Aby ułożyć wyższe kondygnacje należy wspiąć się po rusztowaniach, zapewne w tym miejscu twórcy sięgną po umiejętności postaci rodem z serii o asasynach. Całość działać będzie na silniku graficznym Unreal Engine 4.

Pierwszy zwiastun gry jak i elementy rozgrywki ujrzymy ponoć już na nadchodzącym Celebration. Premiery należy wyczekiwać na początku przyszłego roku.

Update: Prima Aprilis. Ten news jest oczywiście żartem, nie znamy żadnych nowych faktów na temat gry, którą tworzy obecnie Visceral Games, ale gdy tylko się czegoś dowiemy, damy znać.Tagi: Celebration (412) Prima Aprilis (53)

Komentarze (13)

Dzisiaj jeszcze ktoś to potwierdza?
Bo ja bym w to zagrał! A jeszcze lepiej jak by się pojawiła wersja "inżynier", czyli nie tylko budynki, ale jeszcze np pojazdy/statki

Na sto procent to żart.

Szkoda, że fajne koncepty na gry są tworzone jako żarty...

chciałbym żeby wyszło :P Ale za tydzień ...

A szkoda...

!

Jako dodatkowe DLC przewidziano możliwość przejechania się droidem budowlanym GRZ-6B albo EVS.

To jest dowcip. ;)

I to jest piękne: gra ze świata GWIEZDNE WOJN, gdzie głównym zadaniem jest budowanie. Grafa git, fabuła git, pewnie kupię.

Całe szczęście, że to tylko primaaprilisowy żart...

Tego... jeszcze nie było

Aby dodawać komentarze musisz się zalogować:

Login:
Hasło:

Archiwum wiadomości dla działu "Gry komputerowe"

Loading..

Ustawienia


Ustaw kolejność w prawej i lewej sekcji.
Możesz przesuwać elementy również pomiędzy nimi.