Różne

Amidala z salmonellą

W sieci dyskontów Lidl także w Polsce można kupić pralinki o nazwie „Amidala”. Nie jest to produkt licencjonowany, a raczej zbieżność nazw, acz z pewnością ucieszy to wielu fanów. Cena tych pralinek wynosi około 13 PLN.

Jakiś czas temu w Niemczech było o nich głośno, gdyż w jednej partii tych słodkości znaleziono bakterię salmonelli. Produkt wówczas wycofano z rynku, obecnie powinien już być dobry. I jak to z dyskontami bywa, trzeba pilnować kiedy rzucą „Amidalę”.Tagi: jedzenie (57) skojarzenia (35)

Komentarze (15)

Vergesso nie zgodzę się z tobą, ale nie kłócę się dalej. Po prostu uważam takie rzeczy za niepotrzebne. Być może był to żart, a ja nie załapałem, ok.

Jolly_Roger -> A proszę bardzo, jak chcesz możesz porobić zdjęcia dawnych WARS-ów, a do tego dorzucić fotki ciężarówek Star i wysłać w ramach newsa komuś z redakcji, tylko żebyś potem się nie pultał, jak jednak news się nie znajdzie na głównej, bo jednak jest subtelna różnica między czekoladkami o nazwie Amidala, a całą resztą z nazwami Star i Wars.

Za samlmonellę odpowiada Gunray.

Vergesso dzięki! A wiesz jak się nazywał wagon restauracyjny w pociągu? Myślę, że jako fan, który lubi takie newsy, to wiesz, że był to WARS. Także kolejna informacja dla miłośników Gwiezdnych Wojen.

Czy to istotna informacja dla fanów SW? Pytanie jest retoryczne. Typowe zaśmiecanie strony. Może poszukamy też produktów ze słowem "Star"? Ja mam jeden news na stronę główną Bastionu - wyprzedaż dżinsów w sklepie Big Star. Dżisas...

Amidala na miarę naszych możliwości.

Ta cała Amidala zawsze wydawała mi się jakaś nie pierwszej świeżości ;)

haha.. dobre!

salmonellę znaleźli w Niemczech to teraz te czekoladki sprzedadzą u nas... :P

Teraz ich na pewno nie kupię xD

Lidl jest spoko.

Jadłem je, całkiem zjadliwe:-)

Aby dodawać komentarze musisz się zalogować:

Login:
Hasło:

Archiwum wiadomości dla działu "Różne"

Loading..

Ustawienia


Ustaw kolejność w prawej i lewej sekcji.
Możesz przesuwać elementy również pomiędzy nimi.