TWÓJ KOKPIT
0

Książki

Ilustracje McQuarriego i nie tylko

2015-05-15 19:53:41 Egmont Polska

Wydawnictwo Egmont, od wielu lat wydające w naszym kraju różnego rodzaju publikacje spod szyldu Star Wars, niedawno poszerzyło swoją ofertę o trzy nowe tytuły. Zachęcamy do zapoznania się z opisami najnowszych pozycji.

Przygody Luke'a Skywalkera, rycerza Jedi

Klasyczna opowieść o walce dobra ze złem, osadzona w odległej galaktyce, szybko stała się zjawiskiem kulturowym i inspiracją dla miłośników oraz twórców opowieści. Teraz oryginalna trylogia Gwiezdne wojny powraca w nowej niezwykłej formie. Ta bogato ilustrowana książka to wspaniałe połączenie słynnych obrazów Ralpha McQuarrie’ego – legendarnego artysty koncepcyjnego, który pracował przy filmach Nowa nadzieja, Imperium kontratakuje i Powrót Jedi – z tekstem bestsellerowego autora i ilustratora Tony’ego DiTerlizziego. Koncepcyjne obrazy i szkice McQuarrie’ego oraz wprawna, zwięzła narracja DiTerlizziego – przedstawiająca drogę, którą przebył Luke Skywalker od chłopca z farmy na Tatooine do rycerza Jedi – z pewnością olśnią starszych i młodszych fanów, a także będą zachwycać kolejne pokolenia czytelników.
Autor Tony DiTerlizzi, okładka i ilustracje Ralph McQuarrie, tłumaczenie Jacek Drewnowski. Cena 34,99 zł, 64 strony, twarda oprawa.

Star Wars. Rocznik Tom_1

Dawno, dawno temu w odległej galaktyce starły się siły ciemności i światła – do walki z Galaktycznym Imperium stanęli rebelianci. A wszystko miało swój początek na pustynnej planecie Tatooine... Oto obszerny przewodnik po serii Gwiezdne Wojny! Dzięki tej książce znowu spotkasz swoich ulubionych bohaterów oraz poznasz wiele nowych informacji dotyczących Imperium Galaktycznego. Zagraj w gry, które rozstrzygną o losach rebeliantów i Imperatora. Rozwiąż zadania i quizy sprawdzające twoją znajomość filmów George’a Lucasa. Wykorzystaj do zabawy kolekcję naklejek. Chcesz dowiedzieć się wszystkiego o różnych modelach droidów albo odkryć, jak jest zbudowana Gwiazda Śmierci? Dzięki temu przewodnikowi Gwiezdne Wojny nie będą już miały przed Tobą żadnych tajemnic.
Autorzy Gemma Lowe i Katrina Pallant, tłumaczenie Jacek Drewnowski. Cena 24,99 zł, 64 strony, twarda oprawa.

Rebelianci. Rocznik Tom_1

Minęło kilkanaście lat, odkąd kanclerz Palpatine zdobył władzę. Imperium objęło swoimi mackami całą galaktykę, nawet najdalsze jej zakątki. Wydaje się, że nikt nie będzie miał odwagi przeciwstawić się tyranii ciemnej strony mocy. A jednak... Oto obszerny przewodnik po świecie rebeliantów! Znajdziesz w nim odpowiedź na wszystkie pytania dotyczące walki spiskowców z Imperium Galaktycznym. Dowiedz się szczegółów o załodze Ducha i o kolebce buntowników – planecie Lothal. Odkryj tajemnice sił zła i Inkwizytora. Zagraj w gry i sprawdź, czy zwycięstwo należy do jasnej czy do ciemnej strony mocy. Wykorzystaj do zabawy kolekcję naklejek. Poznaj nowe przygody Ezry, Kanana, Hery, Zeba, Sabine i Choppera. Rozwiąż quiz i przekonaj się, czy Twoim przeznaczeniem jest stać się jednym z rebeliantów czy zasilić szeregi wojsk Imperium.
Autorzy Gemma Lowe i Katrina Pallant, tłumaczenie Jacek Drewnowski. Cena 24,99 zł, 64 strony, twarda oprawa.

TAGI: Egmont Polska (643) Gemma Lowe (1) Jacek Drewnowski (108) Katrina Pallant (16) nowości książkowe (274) Ralph McQuarrie (114) Star Wars: Rebelianci (Star Wars: Rebels) (606) Tony DiTerlizzi (6)

KOMENTARZE (7)

 • karauak2015-05-18 21:41:17

  Przygody w Empiku w promocji ale tylko na zamówienie

 • Buczyfer2015-05-16 12:08:13

  To jest już dostępne? Przygody trzeba kupić!

 • ShaakTi11382015-05-16 11:40:34

  Nestor->
  Te roczniki to głównie łamigłówki i kolorowanki dla dzieci.

  A "Przygody" są przepięknie wydane, kusi :)

 • darth ryba2015-05-15 21:18:21

  Nie kupuje propagandy Rebelianckiej.

 • Nestor2015-05-15 21:11:39

  O co lota z tymi rocznikami? Ralpha se kupie.

 • Darth Zabrak2015-05-15 21:01:42

  Nie ma się za bardzo czym chwalić. Słabizna.

 • Bazy2015-05-15 20:35:34

  Ehhh...

ABY DODAWAĆ KOMENTARZE MUSISZ SIĘ ZALOGOWAĆ:

  REJESTRACJA RESET HASŁA
Loading..