TWÓJ KOKPIT
0

Przyszłe filmy

Reżyserska ruletka trwa

2015-06-22 17:21:31

Wciąż nie wiemy kto zastąpi Josha Tranka w drugiej „Antologii”. Póki co pojawiła się kolejna kandydatka. Jest nią Michelle MacLaren. Jak podaje /Film, Michelle spotkała się z przedstawicielami Lucasfilmu i rozmawiała na temat tego projektu. Oczywiście to niewiele musi znaczyć. Choć oczywiście istnieje pewne prawdopodobieństwo, że coś z tego wyniknie. MacLaren miała stanąć za kamerą filmu „Wonder Woman” dla DC/Warnera, ale odeszła z tego projektu z powodu różnic twórczych. Jest na tyle niezależna, że nie chciała tylko realizować woli studia. Michelle jest nie tylko reżyserką ale i producentką. Pracowała przy serialach takich jak „Breaking Bad” (jako reżyserka i producentka także odcinka Riana Johnsona), „Z archiwum X” (reżyseria i produkcja), „Gra o tron”, „Żywe trupy”, „Camelot” (tylko reżyseria) czy „Ryzykowna gra” (tylko produkcja). Wiemy tylko, że Disney chce mieć więcej kobiet tak w uniwersum „Gwiezdnych Wojen” jak i w procesie twórczym, co zwiększa szansę uczestnictwa Michelle w tym filmie. Warto jednak nadmienić, że w jej przypadku ewentualne rozmowy mogą także dotyczyć produkcji obrazu.Tymczasem Jon Favreau, o którym pisaliśmy ostatnio poniekąd potwierdził swój udział w rozmowach. Napisał na swoim twitterze, że nie wyreżyseruje żadnego epizodu „Gwiezdnych Wojen” (czyli np. IX), ale ma nadzieję, iż uda mu się zrobić coś powiązanego z sagą. Delikatnie wskazał drugą „Antologię”. Tak więc rozmowy wciąż trwają. Oczywiście zaraz pojawiły się pytania o ten film, więc ostatecznie twórca z tego się wycofał pisząc, iż nie jest zaangażowany w żaden film z cyklu Star Wars, ale nie może się doczekać by je zobaczyć. Twitty reżysera poniżej.
Natomiast Ewan McGregor był na festiwalu filmowym w Edynburgu. Niby nic nadzwyczajnego, ale jednak w rozmowie z dziennikarzami potwierdził, że chętnie ponownie wystąpiłby w roli Obi-Wan Kenobiego, którą zostawił w III Epizodzie. Obecnie aktor jest bardzo zadowolony z tego dziedzictwa, widział zwiastun „Przebudzenia Mocy” i mu się to podoba.

Na razie niewiele wiemy o samym filmie, poza tym, że nad scenariuszem pracuje Simon Kinberg i że planowana data premiery to rok 2018 (zapewne okolice maja). Nieoficjalnie mówi się, że film miałby dotyczyć Hana Solo i Boby Fetta oraz środowiska przestępczego. Niektórzy sugerują, że jakieś szczegóły tego widowiska poznamy w sierpniu na D 23 Expo, być może wtedy będziemy już wiedzieć kto zastąpi Josha Tranka.
TAGI: Ewan McGregor (449) Gra o tron (56) Jon Favreau (144) Josh Trank (52) Plotki (1166) Rian Johnson (306) Simon Kinberg (125) Spin-off Kinberga (65)

KOMENTARZE (7)

 • Onoma2015-06-24 00:51:58

  Jeden news: "Grafika promocyjna z Rosji" a zaraz potem następny "....ruletka trwa" :D

 • THE_ONE1012015-06-24 00:00:19

  Wielu Bothan zginęło, aby dostarczyć nam tę informację

 • Vos2015-06-23 13:12:37

  Byłbym jak najbardziej za solowym filmem, McGregora nigdy dość.

 • Nestor2015-06-23 10:01:25

  Jak oni się rozkręcą i skończą Epizody VII-IX to filmy SW wejdą w nową erę (drugą fazę?). Wtedy to będzie wyliczanka co o czym po co jak kiedy, ważne że będą do ognia dodawać.

 • Yoschan2015-06-22 22:10:21

  Ale to nieoficjalne info na temat drugiego spinoffa brzmi mega. Oglądałbym! Wcześniej historia o kradzieży planów DS, do tego solowy film z Obi-Wanem.

 • RodzyN jr.2015-06-22 20:52:23

  Ty tak na poważnie z tym McGregorem ? O_o

 • Bazy2015-06-22 17:25:14

  Ewan McGregor jeszcze po premierze EIII zarzekał się, że nigdy do tego nie wróci, bo dzieciaki mu po spektaklach teatralnych dają do podpisu plakaty z ROTS i pytają czemu zabił Anakina, a tu proszę...

ABY DODAWAĆ KOMENTARZE MUSISZ SIĘ ZALOGOWAĆ:

  REJESTRACJA RESET HASŁA
Loading..