Twórczość fanów

Star Wars Kirigami

Kirigami to specyficzna odmiana origami, w której można posiłkować się nacięciami, a nie tylko samym składaniem papieru. Marc Hagan-Guirey, fan „Gwiezdnych Wojen” zajmujący się tworzeniem, zbudował kilka scenek z sagi w tej technice. Ale przygotowanie ich to jedno, a wystawienie to coś innego. Obecnie twórca stara się zebrać pieniądze na zorganizowanie darmowej wystawy, na której fani będą mogli oglądać jego dzieło. Więcej o projekcie przeczytacie na stronie autora. Poniżej zaś przykładowe fotki.Tagi: Inna twórczość fanów (384) Marc Hagan-Guirey (6)

Komentarze (10)

wow

Łał, jakie ekstra, też bym tak zrobiła, ale mi się nie chce.

Profanacja origami.

Tfu, tzn ja nie odebrałem Twojej wiadomości właściwie...albo Ty mojej. Mi chodziło o to co Dan Ordo napisał, tak pokrótce. Tak czy siak każdy ma swoje nastawienie wobec sztuki, wojen nie warto o to toczyć.

Peter_D > To Ci powiem, że najwyraźniej oboje nie zrozumieliśmy siebie ;) Z tego co rozumiem, próbujemy napisać dokładnie to samo.

Technika wykonania nie ma żadnego znaczenia, ważny jest efekt oraz dostosowanie siebie do tej techniki, po raz pierwszy zgadzam się z Peter D w komentarzach, lol.

Dlatego też wspomniałem o wyobraźni, ale niektórzy nie czytają do końca czyiś wypowiedzi ;)

Peter_D > A obrazy się maluje farbami. Komputer wiele rzeczy ułatwia, i głupio by było to odrzucać. Warto docenić wkład ludzki, bo zapewniam Cię że komputer sam z siebie takich rzeczy nie robi.

Same prace fajne, zawszę miło zobaczyć kogoś jeszcze, kto daje coś od siebie swojej pasji, zamiast tylko brać :)

Programy, nie programy, tak czy siak, efekt bardzo ciekawy i miły dla oka.

Dla wszystkich tych co zaraz powiedzą. Łał jakie ekstra, też bym tak chciał umieć robić, oświecę. Są programy w kompie do robienia takich rzeczy. Ewentualnie zawsze można użyć wyobraźni by takie coś zrobić.

Aby dodawać komentarze musisz się zalogować:

Login:
Hasło:

Archiwum wiadomości dla działu "Twórczość fanów"

Loading..

Ustawienia


Ustaw kolejność w prawej i lewej sekcji.
Możesz przesuwać elementy również pomiędzy nimi.