Przyszłe filmy

Spin-offowy miszmasz, film o Kenobim? [Update]

Wczoraj trochę się nam namieszało z numeracją spin-offów, czyli „Antologii”. Ogłoszono drugą czy trzecią? Ano właśnie, początkowo film Lawrence’a Kasdana określany był jako pierwszy spin-off, a Simona Kinberga w reżyserii Josha Tranka jako drugi. Wynikało to tylko z kolejności, bo nawet Bob Iger zawsze mówił o spin-offach Kasdana i Kinberga, więc naturalnie przyjęło się je określać mianem pierwszego i drugiego. Nomenklatura jednak się zmieniła, gdy ogłoszono „Rogue One”. W dodatku Kasdan zajął się pisaniem scenariusza do Epizodu VII, więc jego spin-off automatycznie został tym trzecim. Film Kinberga/Tranka miał być o Fetcie (akurat Fetta oficjalnie nie potwierdzono, jedynie sugerowano), zaś wokół trzeciego filmu trwały spekulacje, w tym także o tym, że miałby dotyczyć Hana. Niektóre źródła sugerowały, że Kinberg i Kasdan pracują nad tym samym obrazem. Od wczoraj wiemy, że tak nie jest. Film o Hanie Solo w reżyserii Christophera Millera i Phila Lorda, na podstawie scenariusza Lawrence’a Kasdana to obecnie druga „Antologia”. Wypadałoby, żeby film Kinberga był zatem trzecim spin-offem. Czy tak będzie, to się jeszcze okaże. W każdym razie na blogu Disneya potwierdzono wprost, że film o Hanie Solo i film Kinberga/Tranka to dwa różne obrazy. Mało tego, zasugerowano, że między San Diego Comic-Conem a D23 Expo poznamy powiązanie między tymi filmami. Zatem plotki o tym, iż w obrazie o Bobie pojawi się też Han Solo mogą wciąż być aktualne. Na razie tylko nie wiadomo, kto mógłby wyreżyserować ten trzeci film i kiedy miałby on mieć swoją premierę.Ale to nie koniec plotek. Otóż Indierevolver dotarło do zdjęcia z prezentacji, która być może ujrzy światło na Comic-Conie (lub D23 Expo). Są tam plany na wszystkie filmy „Star Wars” które mają się pojawić w ciągu sześciu najbliższych lat. Spin-off Kasdana jest tu określany mianem „Antologii” o roboczym tytule „Fett/Solo”. Natomiast w miejscu trzeciego spin-offa pojawia się film „Star Wars: Kenobi: The Balance of the Force”, bez słowa „Antologia”. Wiemy, że spin-off o Benie był kiedyś rozważany, a Ewan McGregor byłby chętny. Sugerowano nawet, że mogłaby to być cała trylogia. Może zajęłaby miejsce Epizodów w latach 2020, 2022, 2024? Z drugiej strony jednak nie wiadomo na ile to zdjęcie jest prawdziwe. Zwłaszcza, że sam tytuł „The Balance of the Force” był jednym z niedoszłych tytułów „Mrocznego widma”, a „Fett/Solo” w kontekście wczorajszych wieści też brzmi trochę dziwnie.

Cóż liczymy zatem, że faktycznie Disney i Lucasfilm w ciągu najbliższego miesiąca zdradzą nam kolejne szczegóły swych planów i wyklarują tym samym sytuację.

Update Jak donoszą różni internauci, powyższe zdjęcie jest fanowskim żartem (fałszywka). Więc chyba trzeci spin-off wciąż należy do Simona Kinberga i niebawem usłyszymy o nim więcej.Tagi: Bob Iger (148) Christopher Miller (76) D23 Expo (75) Epizod I: Mroczne widmo (563) Ewan McGregor (417) Han Solo (spin-off) (362) Josh Trank (51) Lawrence Kasdan (153) Łotr 1 (spin-off) (471) Phil Lord (72) Plotki (1117) San Diego Comic Con (50) Simon Kinberg (123) Spin-off 4 (przyszły) (30) Spin-off Kinberga (63)

Komentarze (17)

cholera, naprawdę fałszywka? bo już myślałem, że w końcu ktoś to ogarnął i podał rozsądną "mapę drogową".

hmm
przyłączam sie do @ swgs1994
pierwszy spin-off jest tak osadzony jakby miał połączyć części 3 i 4, a a co z połączeniem części 6 i 7?
jednakże wole sobie zachować to zdjęcie (tak na wszelki wypadek)

UWAGA! Star Wars 7 News donosi że to faktycznie fałszywe zdjęcie.
http://www.starwars7news.com/2015/07/rumor-a-photo-leak-with-all-star-wars-movies-slated-until-2020.html

Te zdjęcie to fałszywka jest. Wiem jak się je robi, robi się zdjęcie telewizora pod odpowiednim kątem, a potem wkleja się na zdjęcie kina. Dodatkowo panel ma być na Auli H a jak donosi comikbookmovie.com
http://www.comicbookmovie.com/fansites/JoshWildingNewsAndReviews/news/?a=122545
Aula Ha wygląda zupełnie inaczej.

Co za dużo to niezdrowo. :P

Mam nadzieję, że to fake. Jak dla mnie spin offy powinny pokazywać inne podejście do SW, poruszać tematy spoza epizodów. Inna sprawa, że McGregor na plakacie przyciągnie więcej osób, niż jakieś nołnejmy ze star warsowej starożytności.

Chętnie zobaczyłbym spin-offa o Kenobim, szczególnie jeśli ponownie miałby go zagrać McGregor, ale jak tak czytam o planach Disneya zrobienia ze star wars istnego taśemca to mam podobne obawy jak Krogulec. Oby wraz z ilością nowych filmów szła też jakość.

Ten news jest trochę jak seks w Tajlandii, na początku jest ok, ale jak dochodzi do końca gry wstępnej to może oklapnąć.

Krystioo właśnie o to chodzi, niech każdy kolejny film będzie inny, i niech potrafi nas zaiteresować i pociągnać, a w przypadku epizodów niech dam nam chęć niecierpliwego czekania na każdy kolejny... Tylko niech nie będą takie jak poprzednie sześć epizodów !!!! Niech będą poprostu dobrymi filmami.

Nahen może źle to napisałem ale w Star Wars zawsze było coś takiego co przynajmniej mnie przyciągało, żadne inne filmy nie posiadały tego czegoś i mam nadzieje że nowe produkcje zostaną przy tych fundamentach.

Michalomatek - popieram!!!

krystioo klimaty starej trylogii już nigdy nic nie będzie miało, tak ja "Przeminęło z wiatrem", "Ojca chrzestnego" i innych klasyków kina. Każde kolejne filmy powinny mieć swój klimat a nie na siłę próbować powielać jakiśź inny...

Mogliby zrobić jakiś spin-off na temat Nowej Trylogii, by Disney pokazał, że nie kręci się wokół OT.

No to jak ruszyła maszyna Star Wars to się nie może zatrzymać już sam nie wiem to dobrze czy źle, choć dostaniemy dużo produktów to czy będą one miały ten sam klimat co stara trylogia, prequele.

Szykuje się klasyczny marvel, reboot co dwa lata, tematyczne filmy, gdzie kolejni bohaterowie są masakrowani słabymi scenariuszami itd... Lucas powinien trafić do piekła za sprzedaż Star Wars Disneyowi.

Czy ja wiem czy aż taki chaos wielki :) Ja tam chętnie obejrzałbym trylogię o Kenobim, filmy o Bobie Fertt, Hanie Solo, Yodzie, a przede wszystkim oprócz właśnie kolejnych filmów z sagi i spin offów chciałbym by LucasFilm zajął się kolejnym projektem z uniwersum SW, a mianowicie Star Wars The Old Republic Episode I i kolejne :)

Te spin-offy byłyby fajne, ale po zakończeniu Sagi. Bo tak, to jednak duży chaos się robi, epizody, spin-offy, wszystko naraz.

Aby dodawać komentarze musisz się zalogować:

Login:
Hasło:

Archiwum wiadomości dla działu "Przyszłe filmy"

Loading..

Ustawienia


Ustaw kolejność w prawej i lewej sekcji.
Możesz przesuwać elementy również pomiędzy nimi.