Różne

Magazyn LEGO Star Wars


Wydawnictwo Egmont przygotowało dla nas nie lada niespodziankę. Już za tydzień, 30 lipca, swoją premierę będzie miało czasopismo łączące fanów Gwiezdnych Wojen i klocków LEGO. Na 36 stronach nowego pisma znajdziemy m.in.:

  • dwa komiksy z przygodami bohaterów Star Wars
  • imperialną bazę danych
  • informacje dotyczące Yody
  • fakty i ciekawostki ze świata Gwiezdnych Wojen
  • dwa plakaty z klockowymi postaciami
  • zagadki i konkursy z nagrodami

Dodatkowo, do pierwszego numeru zostanie dołączony mini zestaw LEGO X-Wing.
Miesięcznik jest adresowany do dzieciaków w wieku 6-10 lat i ma kosztować 9,90 zł.Tagi: Czasopisma (233) Egmont Polska (588) LEGO (459) LEGO Star Wars (243) Magazyn LEGO Star Wars (48)

Komentarze (11)

co do samej gazetki jakoś mnie nie ciągnie, ale z drugiej strony ten mini model. jeszcze sie zastanowie

A zrobienie zdjęcia wymagało czekania do zapełnienia całej rolki kliszy, wywołania i dopiero wtedy można było wyklinać na nieostre zdjęcia, no ale nie dało się z tym już nic zrobić. ;)

Do Wyścigu przygód wysyłało się zdjęcia swoich MOCy i co miesiąc nagradzali niekoniecznie najlepsze jakimś zestawem. Gdzieś mam ze dwa roczniki w kartonie...

Też kupię dla X-winga :)

No i ekstra, takie coś się przyda i to bardzo. A prezencik jest świetny, bo miałem za mało klocków LEGO żeby X-Winga z prawdziwego zdarzenia złożyć, no to będzie gratis mały. :)

ObiKenobi55 -> Pamiętam "Wyścig Przygód", ale nie jestem pewien czy zawierały one jakieś klocki, na pewno były jakieś dodatki, jak linijka z logiem LEGO.
Krych -> 9,90 to za dużo? Przecież to normalna cena wszystkich obecnych gazetek dla dzieci, a jeśli każda z nich będzie zawierała te 20 klocków, to cena jest dobra.
I tak samo jak poprzednicy - kupuję dla X-winga.

Fajne, ale ZA DROGIE!

Wolalbym kontynuacje Mistrza Jedi :(

Za moich szczenięcych lat był podobny magazyn lego, nazywał się chyba wyścig przygód czy jakoś tak. Też czasem dodawali do niego takie drobne prezenty. Jak gdzieś trafie tę gazetkę to ją kupie, z sentymentu no i dla X-winga ;)

Ja tak samo ;))

Kupię - dla X-winga :)

Aby dodawać komentarze musisz się zalogować:

Login:
Hasło:

Archiwum wiadomości dla działu "Różne"

Loading..

Ustawienia


Ustaw kolejność w prawej i lewej sekcji.
Możesz przesuwać elementy również pomiędzy nimi.