Rebelianci

Zapowiedź pierwszego sezonu "Rebeliantów" na DVD w Polsce

GalapagosNa stronie wydawnictwa Galapagos pojawiła się zapowiedź pierwszego sezonu serialu "Star Wars: Rebelianci" na DVD. Zestaw zawierający trzy płyty pojawi się na półkach sklepowych ósmego września, czyli w tydzień po premierze amerykańskiej. Niestety, na stronie nie ma wzmianki o wersji na blu-ray i jest raczej mało prawdopodobne, że ujrzy ona światło dzienne w naszym kraju. Poniżej opis i specyfikacja techniczna, na razie brak wzmianki o cenie.

Iskra buntu została wzniecona, zobacz pierwszy sezon "Star Wars: Rebelianci"! "Star Wars: Rebelianci" to przepełniona akcją kontynuacja legendarnej sagi Star Wars! Nastały mroczne czasy… Galaktyczne Imperium sprawuje w galaktyce władzę żelaznej pięści. Siły Imperium okupują planetę rujnując życie jej mieszkańców. Grupa rebeliantów – Ezra, Hera, Kanan, Sabine, Zeb i Chopper – podejmują odważną walkę przeciwko agresorowi, aby przywrócić pokój i wolność w galaktyce.

Czas trwania filmu: 345 min.

Wersje językowe filmu: polski dubbing, angielski, niemiecki, włoski, francuski, hiszpański.

Dźwięk wersji oryginalnej filmu: Dolby Digital 2.0

Napisy: francuskie

Wersja dla niesłyszących: angielska

Dodatki: Zwiad rebeliantów (czyli znany z YouTube'a Rebels Recon) - za kulisami odcinków: "Iskra rebelii", "Droidy w opałach", "Lot myśliwcem", "Powrót dawnych mistrzów", "W szeregach wroga", "Co kryje mrok", "Dzień imperium", "Siły wsparcia", "Droga Jedi", "Ryzykowna gra", "Wizja nadziei", "Wezwanie", "Odsiecz", "Galaktyka w ogniu".

Zapraszamy do dyskusji na forum.Tagi: DVD (534) Galapagos (34) Star Wars: Rebelianci (Star Wars: Rebels) (546)

Komentarze (16)

To faktycznie porażka :D, dlatego się kupuje na amazonie wydanie blu-ray :). Polskiemu dubbingowi i tak dziękujemy a napisy tylko rozpraszają :P.

Rif->
Wydanie blu-ray, kupione na brytyjskim Amazonie, gdzie funt drogi, jest i tak tańsze od polskiego DVD...

"Dolby Digital 2.0 " - to jest najśmieszniejsze z tego wszystkiego. U tych wydawców zapomina się, że ludzie mają w domach telewizory po 50 cali i kina domowe, a nie 20 letnie Tonsile z odtwarzaczem VHS zamykanym w szafce na klucz...

brak porządnie wydanego BD oznacza, że nie mam jak Rebeliantom dać szansy, a Di$ney i Galapago$ nie zarobią na mnie.

2 PLN za płytkę mogę poświęcić, a jakby nie było Ezry to nawet dam 3,50.

Co za syf. Nie tknę takie wydania nawet w wyprzedaży w biedronce. Taka specyfikacja to potwarz, ale czego się można było spodziewać. Ten sam syf był z Wojnami klonów, dopóki nie darowali nam i nie zaprzestali wydawania. Szkoda, że waluty takie drogie, ale co poradzić.

Serio kto ma jeszcze DVD w domu ? Tak na poważnie pytam ?

Brak polskich napisów? Eh... [2]

Jestem ciekawy jaka będzie cena ;)

Wińcie Disneya, nie Galapagos.
DVD z 1. sezonem dostają w Europie te kraje co powyżej + Skandynawia i Rosja (wszystko dubbing, tylko Francja i Rosja napisy). Więc i tak dobrze, że Polska dostała płytę.
A BD, jak to Disneya z serialami, z Europy tylko Wielka Brytania i Niemcy. I raczej to się nie zmieni.

No właśnie dziwnie z tymi napisami, może coś im się pokiełbasiło, bo trochę ciężko mi w to uwierzyć.

Brak polskich napisów? Eh...

Nareszcie. Chociaż ubolewam że nie ms Blu Raya

Dźwięk 2.0? Aż się zdziwiłam, że nie wydali tego na dyskietkach... Zaraz standardem stanie się 4k, a tutaj wciąż jeszcze DVD...

Aby dodawać komentarze musisz się zalogować:

Login:
Hasło:

Archiwum wiadomości dla działu "Rebelianci"

Loading..

Ustawienia


Ustaw kolejność w prawej i lewej sekcji.
Możesz przesuwać elementy również pomiędzy nimi.