TWÓJ KOKPIT
0

Rebelianci

Plotki o "Rebels" #38

2015-08-01 13:03:42 Różne

W rebelsowych wieściach z drugiego sezonu panuje ostatnimi czasy ogromna posucha i niewiele się dzieje, nawet większość aktorów umilkła. Być może jest to cisza przed burzą, jaką niewątpliwie będzie konwent D23, ale nawet tutaj nie mamy oficjalnie potwierdzonego panelu z serialu. Dlatego w tym newsie zbieramy okruszki z ostatnich dni.

Zacznijmy najpierw od rzeczy oficjalnych: pierwszy sezon serialu na DVD w Polsce, o którym niedawno pisaliśmy, już można zamawiać w Empiku, gdzie standardowa cena to 84,99 zł, oczywiście w różnych sklepach internetowych znajdziemy obniżki.

Jak pisaliśmy, akcja promocyjna drugiego sezonu niezbyt się rozkręca. Ostatnio jedynie do sieci trafił poniższy filmik, podsumowujący działania Ezry w pierwszym sezonie. Jak ktoś byłby zainteresowany, to tutaj można jeszcze pooglądać reklamy "The Siege of Lothal" przygotowane przez brytyjskie Disney XD, na którym niedawno odbyła się premiera pilota drugiego sezonu.Z ostatnich oficjalnych newsów, wygląda na to, że Brent Friedman dołączy do ekipy scenarzystów "Rebels". Taka informacja znajduje się w opisie na jego Twitterze, więc możemy uznać to za potwierdzone, ale jest jeszcze tweet, który zaginął w trzewiach Internetu, ale który opublikował jeden z forumowiczów TFN-u. Można tam znaleźć informację, że Brent będzie pisał dopiero w sezonie trzecim - tym samym mielibyśmy potwierdzenie, że powstanie kolejna seria, ale na razie trzeba podchodzić do tego z dystansem. Friedman pracował przy "The Clone Wars" i jest autorem trzech aktów: o Obi-Wanie pracującym pod przykrywką z sezonu czwartego, o Meeburze Gasconie i jego droidach z piątego oraz niedokończonego "Bad Batch", który można oglądać na Oficjalnej.

Przechodząc do plotek: pamiętacie news o banerze "Rebeliantów" informującym o tym, jakoby serial miał być emitowany w soboty? Wygląda na to, że albo w ogóle nie było tego w planach, albo ktoś się rozmyślił, bo grafika zniknęła z oficjalnej strony Disney XD. W chwili obecnej i tak musimy poczekać na potwierdzenie dnia premiery.

I na koniec: ukazało się kilka interesujących informacji o pani inkwizytor z magazynu "Rebelianci". Po pierwsze, robot, którego używa, nazywa się "droid papuga" ("Parrot Droid") i choć jest mały, to jednocześnie zabójczy. Rasa obojga inkwizytorów została określona w piśmie jako "nieznana". I nie byłoby w tym nic nadzwyczajnego, gdyby nie wtrącił się Freddie Prinze, który napisał na swoim Twitterze: "Moja myśli, że ten, kto pisał te opisy, nie oglądał »Wojen klonów«". Dodał również hasztag #Mirialan, a jedyną Mirialanką z TCW, prócz nieżyjącej już w czasach "Rebeliantów" Luminary, jest Barrissa Offee. Byłby to kolejny dowód na potwierdzenie fanowskiej teorii, jakoby właśnie była Jedi została inkwizytorem. Oczywiście nie znaczy, że to ona, bo aktor lubi drażnić się z fanami i mógł po prostu podać "Wojny klonów" jako źródło, w którym przedstawiciele tej rasy się pojawiają, a kobieta będzie Mirialanką, ale inną.Zapraszamy do dyskusji na forum.
TAGI: Brent Friedman (14) DVD (544) Star Wars: Rebelianci (Star Wars: Rebels) (606) The Clone Wars (1374)

KOMENTARZE (5)

 • Michalomatek2015-08-01 18:24:01

  Nareszcie jakieś plotki.

 • karolaczek2015-08-01 16:13:26

  Friedman= świetny odcinek o Kenobim działającym pod przykrywką :)

 • Ren Kylo2015-08-01 14:44:39

  ShaakTi1138 -> A ja jednak pozostanę optymistą. Gorszych odcinków już nie można napisać więc w najgorszym wypadku czeka nas tylko coś na poziomie historii o żabce. Ja mam nadzieję że facet jednak weźmie się w garść i napisze scenariusz na poziomie odcinków o Kenobim które według mnie były bardzo dobre. Czyli jednak jest szansa na dobry scenariusz.

 • Lubsok2015-08-01 14:06:33

  Hehe, już czuję ten przyszły rage na Friedmana. xD Ja tam osobiście lubiłem Gascona i w ogóle cały ten akt o droidach.
  Natomiast co do samych scenarzystów mało mnie obchodzi kogo tam zatrudniają. I tak nie oglądam tego serialu.

 • ShaakTi11382015-08-01 13:13:45

  Friedman = odcinek z McGuffinem, durnym humorem (nie trafianie w drzwi i aluzje do Miley Cyrus) oraz brak klimatu SW.

ABY DODAWAĆ KOMENTARZE MUSISZ SIĘ ZALOGOWAĆ:

  REJESTRACJA RESET HASŁA
Loading..