Rebelianci

Data premiery drugiego sezonu "Rebeliantów" [UPDATE]

YouTube

Przedwczoraj pisaliśmy o możliwej dacie premiery drugiego sezonu serialu "Star Wars: Rebelianci", która została ukazana w krótkiej reklamie. Wczoraj w nocy ktoś wstawił na YouTube'a jej kolejną wersję, lecz bardzo szybko film został oznaczony jako prywatny. Całe szczęście redaktorom z Rebels Report udało się zrobić zrzut ekranu, który informuje o dacie - będzie to 14 października. Co dziwne, najwidoczniej zmienia się dzień emisji, jest to bowiem środa.Na razie nie wiadomo czy Lucasfilm powróci do zeszłorocznej praktyki wypuszczania odcinków tydzień wcześniej dla subskrybentów aplikacji WATCH Disney XD. W chwili obecnej brak również szczegółów na temat polskiej premiery.

UPDATE

Kanał Disney XD poinformował pod jednym ze swoich filmików na YouTubie, że premiera drugiego sezonu (i zapewne "The Siege of Lothal") w Polsce nastąpi w sobotę, 10 października - czyli w naszym kraju dzień emisji się nie zmienia.

Zapraszamy do dyskusji na forum.Tagi: Star Wars: Rebelianci (Star Wars: Rebels) (544)

Komentarze (3)

Obstawiam, że u nas będzie w Grudzień na święta lub Styczeń/Luty w ferie.

Konkret to konkret.

Ja być może będę miała czwartki wolne, ale nadal... środa? Środek tygodnia, gdy wszyscy myślą o pracy i szkole? Czemu nie sobota lub piątek jak to było w przypadku TCW?

Aby dodawać komentarze musisz się zalogować:

Login:
Hasło:

Archiwum wiadomości dla działu "Rebelianci"

Loading..

Ustawienia


Ustaw kolejność w prawej i lewej sekcji.
Możesz przesuwać elementy również pomiędzy nimi.