Rebelianci

Fragment odcinka "The Lost Commanders"

Starwars.com

Oficjalna właśnie wstawiła krótkiego newsa o drugim sezonie serialu "Star Wars: Rebelianci". Stało się tak prawdopodobnie z powodu przecieku daty premiery kolejnej serii, która, przypomnijmy, rozpocznie się czternastego października w USA i dziesiątego w Polsce. Lecz co ważniejsze, do newsa dołączono fragment pierwszego odcinka z drugiego sezonu, czyli "The Lost Commanders". Artykuł obiecuje też, że wkrótce dowiemy się więcej o bohaterce granej przez Sarę Michelle Gellar.

W drugim sezonie "Rebeliantów" zostaną ukazane dawne historie bohaterów, a przeznaczenie naszych herosów zmieni się na zawsze. Przełomowy nowy sezon powraca do opowieści o rosnącej imperialnej opresji na Lothalu oraz o rebeliantach szukających nowych sojuszników i dodatkowych źródeł, aby dalej walczyć ze złym Imperium. Z pomocą Ahsoki Tano załoga "Ghosta" werbuje starych przyjaciół: byłych sklonowanych żołnierzy, którzy walczyli w wojnach klonów. Lecz gdy rebelianci rosną w siłę, tak również czynią ich przeciwnicy. Nowi inkwizytorzy zostają wysłani przez Dartha Vadera, aby zdławić każdą groźbę rebelii. Poprzez niebezpieczne misje ratunkowe, ekscytujące pościgi w kosmosie i spektakularne pojedynki na miecze świetlne więzi łączące naszą rebeliancką załogę zostaną poddane próbie jak nigdy przedtem.Zapraszamy do dyskusji na forum.Tagi: Sarah Michelle Gellar (13) Star Wars: Rebelianci (Star Wars: Rebels) (546)

Komentarze (8)

SroQ->
Całe szczęście nie :). A jeśli tak, to raczej nie na długo.

Przecież to klip z odcinka o klonach. @RodzyN Jr. widać jak jako "fan" interesujesz się Rebelsami hue hue

RodzyN jr. nie koniecznie może chodzić o Kenobiego. A nawet jeśli to znała go na tyle że raczej spodziewa się gdzie go szukać.

Pewno Ahsoka będzie wiedziała gdzie się ukrywa Kenobi

Ta odpowiedzi tylko od kogo ?

Spektakularne pojedynki, lol xD Jakość serialu się trochę poprawiła, ale do tego stylu animacji już się raczej nie przyzwyczaję.

Czyli, że znowu wrócimy na Lothal? :|

I to mi się podoba - nawiązanie do PT w czasach OT. Oby tak dalej!

Aby dodawać komentarze musisz się zalogować:

Login:
Hasło:

Archiwum wiadomości dla działu "Rebelianci"

Loading..

Ustawienia


Ustaw kolejność w prawej i lewej sekcji.
Możesz przesuwać elementy również pomiędzy nimi.